Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Zintegrowany 200W Solar Street Light IP67 Wodoodporny czujnik ruchu Pilot zdalnego sterowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Projektory Ochrona Stadion Ogród Zewnętrzny 12v SMD Smart Nowy RGB LED reflektor Lampy
| Nazwa produktu: | GK-P |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
Wodoodporny IP66 Zintegrowany 20W czujnik słoneczny o dużej mocy do jasnej fabryki dróg ogrodowych
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Słoneczne oświetlenie uliczne 15000 lm o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
3000k LED High Power Solar Street Light Fotowoltaiczny montowany na słupie 30 wat 60 wat 100 wat
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP65 wodoodporny |
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej LED |
Srebrna ultra cienka aluminiowa obudowa 50w Led Reflektor Ip66 wodoodporny 10KV 200 wat na boisko do koszykówki w ogrodzie ulicznym
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Wysokie Lumeny Oddzielne SMD 100 Watt Solar Street Light wodoodporne IP65 Szeroki zakres ekspozycji
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
document.title='
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
IP65 Zewnętrzny krajobraz Solar Street Light 100W 170lm/w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90*130 |
| Ledowe źródło światła: | Bridgelux |
SMD 3030 100W 12V 10kg High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

