Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Aluminium 6500k Lens Projektory 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400 Watt LED Flood Light
| Nazwa produktu: | GK-P |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 50 W-600 W |
Kcd Super Brightness Ip67 Solar Street Light 100w 150w 200w 300w 500w z biegunem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
KCD Outdoor LED All In One Solar Street Light o dużej mocy 200W
| Nazwa produktu: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
IP65 Wodoodporny All In One Solar Street Light 200W Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
KCD Wysokiej mocy IP65 Ręcznościowe oprawy Dymmable Top Selling Garden Outdoor Floodlight 6500k LED Flood Light szary kolor
| Nazwa produktu: | IK03-E 300W |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| THD: | <12% |
Ulepsz swoje oświetlenie za pomocą naświetlaczy solarnych Oszczędność energii i długa żywotność
| Materiał: | Obudowa ABS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Władza: | 50W-500W |
Wyposażenie fabryczne KCD 35000 Lumen 150w 300w Światło reflektorów Wysokie światła wysokiej mocy Stadion IP66 200w Światło LED w pomieszczeniach
| Nazwa produktu: | IK02-2 |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
CE Ip65 Wodoodporna składana lampa robocza o mocy 144 w do celów awaryjnych
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD Aluminium Dusk To Dawn Biały Deamable Najjaśniejsza lampa słoneczna ogródki światła słoneczne IP67 100w czujnik ruchu
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiały mieszkaniowe: | Aluminium |
| Kolor łusek: | szary |
EMC 100 Watt All In One Solar Street Light do szkoły biurowej
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |

