Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
CE Rust Proof 170 lm / W 30w Led Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
60W 90W 250W 15000lm Solarna lampa uliczna o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
20 W 30 W 60 W Solarna lampa uliczna o dużej mocy LED Lampa drogowa Kontrola światła dziennego
| Nazwa produktu: | Zintegrowana słoneczna lampa uliczna LED Solarna lampa LED |
|---|---|
| Moc: | 100 W/200 W/300 W/400 W |
| Słowo kluczowe: | Lampa High Lumen Outdoor LED Solar Street Light |
KCD kcd wysoki lumen china smartet oszczędza energię superjasność led słoneczne oświetlenie uliczne;
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Długie oświetlenie 7500 lm Zintegrowane oświetlenie uliczne o mocy 50 W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
IP65 Outdoor ABS High Power Solar Street Light 50w 100w 150w 250w
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 200W/300W/400W/500W |
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy ABS |
Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne o mocy IP65 30 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
KCD Zewnętrzne światło reflektorów o wysokiej jasności Komercyjny światło IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zładowalne
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
200W Ip65 Akumulator Led Solar Dusk To Dawn Floodlight wodoodporny super jasny do ogrodu
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |

