Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd.

  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca, Inny
marki: KCD
Ilość pracowników: 300~400
Coroczne wyprzedaże: 30000000-50000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 90% - 100%

Wprowadzenie

Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. KCD znajduje się w Foshan w prowincji Guangdong, dzięki swoim zaletom geograficznym, otwartej polityce, silnej nauce i technologii oraz dogodnemu transportowi.
KCD stoi na skraju martketu. Założona w 2010 roku KCD Lighting to kompleksowe przedsiębiorstwo, które posiada szereg profesjonalnych urządzeń do produkcji LED, doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, dobrze wyszkolonych pracowników linii montażowej i znakomity zespół sprzedaży.
Wreszcie, nasze produkty mian to oświetlenie uliczne z oświetleniem słonecznym, światło powodziowe z oświetleniem słonecznym, światło powodziowe, oświetlenie uliczne, oświetlenie typu high bay.

 789

 11

WięcejDarmowa próbka, Proszę kliknąć SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>
Pakowanie i wysyłka

 12

Historia

Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. została założona w 2010 roku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się głównie badaniami i rozwojem produktów do wnętrz, takich jak żarówki i reflektory;Od 2014 roku nasza firma angażuje się w badania i rozwój produktów zewnętrznych, takich jak reflektory, oświetlenie uliczne;teraz nasza firma rozwinęła się w fabrykę o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, głównie obejmującą oświetlenie słoneczne, oświetlenie uliczne, reflektory, oświetlenie robocze, oświetlenie przemysłowe i górnicze oraz inne produkty.Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / Bezpłatne znakowanie próbek

 

Usługa OEM / ODM, logo, pole kolorów itp. Można dostosować.
Idealne oświetlenie LED i system energii słonecznej zapewniają 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla użytkowników dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.
Dostępne jest bezpłatne tworzenie i testowanie próbek.
Wszystkim dystrybutorom i użytkownikom oferujemy postępujące projektowanie rozwiązań.

 

12

Nasz zespół

KCD angażuje się w innowacje technologiczne i budowanie zespołów talentów.Założył centrum badawcze technologii inżynierii światła LED i ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy.Zespół ma dziesięć lat opadów przemysłowych w technicznych dziedzinach badań i rozwoju, eksploatacji i produkcji.Zapewnij klientom produkty wysokiej jakości i najlepszą obsługę posprzedażną.

 

Nasze elity handlu zagranicznego to ponad 25 osób i biegle posługują się wieloma językami, takimi jak angielski, hiszpański itp.

Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd. profil firmy 1

Zostaw wiadomość