Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
100w Solar LED Flood Light black 170lm/w ABS housing high brightness garden light house lamp LED bright lamp
| Shell Material: | ABS |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K |
| Pozycja: | Słoneczne światło powodziowe |
Aluminiowa obudowa 100W Solar Led Road Lights Outdoor IP65 Wodoodporny pilot zdalnego sterowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
Odlewany aluminium LiFePO4 bateria zdalnego sterowania zewnętrzny wodoodporny 100w światło słoneczne LED
| Rodzaj: | Zewnętrzne światło powodziowe |
|---|---|
| Led chip: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminiowa obudowa IP65 Wodoodporne 100-watowe światło słoneczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
IP65 Wodoodporna aluminiowa słoneczna lampa powodziowa 100W Zewnętrzna lampa powodziowa z pilotem
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
KCD 100W 200W Solar Led Flood Light Outdoor IP65 Wodoodporne zewnętrzne oświetlenie drogowe z wysokim masztem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
100w 200w 300w SMD2835 Solar Led Flood Light 2700 ~ 6500K CCT
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Outdoor Solar Led Flood Light IP65 Wodoodporny wysoki maszt All in One Road Lights
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |
DC5V 100W Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
DC Solar LED Flood Light IP65 100 W 200 W 300 W Reflektor ładowalny
| Nazwa produktu: | Światła powodziowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6 V/10 W |
| Bateria: | LiFeO4 3,7 V/10AH |

