Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
AC100-240V Outdoor 150w Led Flood Light IP65 2700-6500 K.
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
| kolor: | Srebro |
13500lm 150W Zewnętrzne światła przeciwpowodziowe LED wodoodporne IP65 wysokie lumeny dla domu
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
| kolor: | Srebro |
SMD2835 Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
20w 30w 60w 100w 200w Solar Security Flood Lights Wszystko w jednym zewnętrznym RGB do magazynu
| Temperatura barwowa (CCT):: | 2700 ~ 6500 K. |
|---|---|
| Skuteczność świetlna lampy (lm / w):: | 170, 100lm-150lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
KCD Outdoor LED Flood Light IP65 Przemysłowy odlew aluminiowy Odporny na wysokie temperatury 100 Watt
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Zewnętrzne światło wodne o napędzie słonecznym 10W 20W 40W 200w 500w Z sterowaniem
| Zastosowanie: | Ulica, droga, autostrada |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 120 stopni |
| Czas rozładowania: | 6-8 godz |
Wodoodporne zewnętrzne oświetlenie powodziowe o mocy 100 W i 150 W
| Klasa IP: | IP66 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
6500K Słoneczne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe Świt do świtu Bezpieczeństwo czujniki ruchu 500w 1000w
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło słoneczne |
|---|---|
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
| Temperatura koloru: | Zimna biel 6500K |
SMD2835 IP65 Wodoodporne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe zasilane energią słoneczną 100 Watt
| Rodzaj: | Zewnętrzne światło powodziowe |
|---|---|
| Led chip: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
IP65 Odlew aluminiowy LED Flood Light 100W Odporny na wysokie temperatury
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |

