Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
30W 60W 100W All In One Solar Led Street Light Oszczędność energii na zewnątrz IP65
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Wodoodporne zewnętrzne reflektory LED 100 W 150 W 200 W do ogrodu
| Typ przedmiotu: | Sztuczne oświetlenie |
|---|---|
| Źródło światła LED: | SMD |
| Kąt świecenia (°): | 120 stopni |
100 W 150 W 200 W LED Solar Outdoor Flood Lights Projektor montowany na ziemi Light Builders
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło zewnętrzne z czujnikiem ruchu |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
| Słowo kluczowe: | Zewnętrzne wodoodporne światła przeciwpowodziowe DC |
SMD 2835 LED Solar Powered Flood Lights 100 W Wysoka moc Wodoodporna Długa żywotność
| Lekka seria: | TK09 Naświetlacz zasilany energią słoneczną |
|---|---|
| Moc: | 100 W |
| Materiał korpusu: | Wysokiej jakości ABS |
Oświetlenie zewnętrzne drzewa Led Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Smukłe 20W 30W 50W 60W 100W IP65 Zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Wysokie prześwit 70000 lumenów Pyłoszczelne zewnętrzne lampy solarne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
100W 200W SMD2835 Zasilane energią słoneczną światło powodziowe LED 2700 ~ 6500 K.
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Wodoodporne 30W 172 * 201 * 41mm zasilane energią słoneczną światła powodziowe
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |

