100W 200W SMD2835 Zasilane energią słoneczną światło powodziowe LED 2700 ~ 6500 K.
2700k zasilane energią słoneczną oświetlenie powodziowe LED
,SMD2835 zasilane energią słoneczną oświetlenie powodziowe LED
,zewnętrzne reflektory przeciwpożarowe zasilane energią słoneczną RoHS
Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd.
Twój najlepszy wybór z Chin!
W przypadku oświetlenia ulicznego Led może produkować i dostarczać różne modele w zależności od środowiska aplikacji.Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.Dziękuję Ci.
| Model | Rozmiar | Moc | Strumień świetlny | PF | SPD | Ra |
| TK02-A | 119,5 * 114,5 * 41 mm | 20W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 2KV | > 80 |
| TK02-B | 172 * 201 * 41 mm | 30 W. | 100-110lm / w | > 0,9 | > 2KV | > 80 |
| TK02-C | 211,5 * 251,5 * 41 mm | 50W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 3KV | > 80 |
| TK02-D | 241,5 * 281,5 * 41 mm | 100W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 6KV | > 80 |
| TK02-E | 293,5 * 349,5 * 41 mm | 150W | 100-110lm / w | > 0,9 | > 8KV | > 80 |



Dlaczego właśnie my?
Zaleta firmy:
1. Z 10-letnim doświadczeniem w produkcji świateł LED.
2. Posiadamy patenty na własne produkty.
3. Obecnie zaprojektowano ponad 40 produktów.
4. Posiadamy grupę profesjonalnego sprzętu do produkcji LED, doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, dobrze wyszkolonych pracowników linii montażowej i doskonały zespół sprzedaży.
5. Istniejące standardowe budynki fabryczne firmy mają prawie 5000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 100 pracowników.
Ogólny opis światła powodziowego:
| RODZAJ OŚWIETLENIA | OŚWIETLENIE LEDOWE |
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | AC85-265V |
| ROZMIAR PRODUKTU | Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50 HZ-60 HZ |
| MATERIAŁ OBUDOWY | ALUMINIUM |
| WAT | 20W-200W |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | NATRYSK ODPORNY NA KOROZJĘ |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | DOPROWADZIŁO |
| SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA | 110 LM / W lub dostosowane |
| LEKKI SILNIK | CHIPY LUB MODUŁY LED, 1-6 SZTUK |
| WSPÓŁCZYNNIK MOCY | > 0,9 |
| MARKA CHIP | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| MARKA KIEROWCY | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| TEMPERATURA KOLORU | 3000-6500K |
| TEMPERATURA PRACY | -20ºC ~ 50ºC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CERTYFIKATY | CE, RoHS |
| GWARANCJA | 2/3/5 LAT lub dostosowane |
Uwaga: w razie potrzeby wszystkie światła uliczne można wykonać jako słoneczne światła uliczne.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Szczegół:
| Moc | 10W | 20W | 30 W. | 50W | 100W | 120W | 150W | 200W | 300W | 400W | 500W |
| Marka Led | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Sterownik LED | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Skuteczność świetlna | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | ||||
| Rozmiar (mm) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | ||||
| Waga (kg) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | ||||
| CERT | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | ||||
| Dożywotni | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | ||||
| Gwarancja | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
Uwaga: rozmiar i waga mogą ulec zmianie, prosimy o potwierdzenie pojedynczo.Dziękuję Ci.

Podanie:
1. Renowacja oświetlenia parkingowego LED, renowacja oświetlenia sklepowego LED, renowacja oświetlenia terenu LED.
2. Oświetlenie stadionów, oświetlenie stadionów.
3. Reflektory, oświetlenie parkingowe.
4. Centrum konferencyjne stacji benzynowej.
5. Plac, oświetlenie placu, stacja portowa.
6. Drogi, drogi, autostrady, zewnętrzne oświetlenie uliczne.

FAQ:
Pytanie 1: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Odp.: Nasza minimalna wielkość zamówienia to 10 sztuk, a próbki zajmą 3-5 dni.Produkcja masowa wymaga 1-2 tygodni przy zamówieniach przekraczających jeden pojemnik.
Pytanie 2: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp.: Jesteśmy fabryką o dużej zdolności produkcyjnej i asortymencie produktów wykorzystujących energię słoneczną w Chinach.
Pytanie: 3: Jak wybrać zasilanie systemu?
Odp .: Możemy zaprojektować ten system dla Ciebie.Zwykle światła LED 15W-40W wykorzystują system 12V, a światła LED 50150W używają systemu 24V.
Pytanie 4: a co z gwarancją?
Odp.: Naszym klientom gwarantujemy 3-5-letni okres gwarancji.W okresie gwarancyjnym, jeśli wystąpi problem z jakością, bezpłatnie wymienimy nowy system.
Pytanie 5: Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmie dotarcie?
Odp.: Próbki są wysyłane za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx, TNT itp. Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Powietrze i morze są również opcjonalne.
Pytanie 6: Jaka jest jakość twoich produktów?
Odp.: Nasze produkty to produkty wysokiej jakości, które nigdy nie wyblakną i są bardziej odporne na korozję, wodę i rdzę.
Pytanie 7: Jak zamawiać produkty?
Odp .: Najpierw poinformuj nas o swoich wymaganiach dotyczących zakupu i musisz złożyć wniosek.Po drugie, przygotujemy wycenę zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.Na koniec musisz potwierdzić próbki i wpłacić kaucję, a następnie formalnie kupić, a następnie zorganizujemy produkcję potrzebnych produktów.

Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.