Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
170lm / W Pf0,9 100w Solarne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Kąt wiązki (°): | 90 |
Zewnętrzna solarna lampa powodziowa LED 50W 100W 200W 300W 400W 500W
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 130lm/W |
| Moc: | 200 W |
25 wat 40 wat 60 wat 100 wat Zasilane energią słoneczną reflektory Zintegrowana zewnętrzna lampa powodziowa
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło przeciwpowodziowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Aluminiowe wodoodporne światła powodziowe Ip65 100w Led zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
170lm / w Ip66 300w Solarne zewnętrzne lampy przeciwpowodziowe do ogrodu
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Wodoodporny gatunek: | IP65 |
| Kąt wiązki (°): | 90 ° |
17000 lumenów 100 Watt Solar Outdoor Flood Lights PC Lens rozpraszanie ciepła
| Wydajność lampy (lm/W): | 170lm/w |
|---|---|
| Moc: | 100 W |
| Materiał korpusu: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
100 Watt Solar Outdoor Flood Lights Zintegrowany czujnik ogrodowy Automatyczny zmierzch do świtu
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 100W 120W 200W |
| Nazwa produktu: | Soczewka PC SMD LED Solar Flood Light |
50w 100w 200w 300w Bezprzewodowe zewnętrzne reflektory słoneczne Smd 5050
| Moc: | 50w, 100w, 200w, 300w, itp. |
|---|---|
| diody LED: | smd 2835/smd 5050 |
| Kąt Fasoli: | 180 stopni |
100W 9000 lumenów Zewnętrzne oprawy oświetleniowe LED Flood 3000k 4000k Ip65 LED Flood Security Light
| Moc: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| CCT: | 2700-6500K |
| Żywotność pracy: | 50 000 godzin |
SMD2835 Koraliki 100 W IP65 Zewnętrzne reflektory LED High Lumen Super Bright
| Moc: | 100 W |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zewnętrzne światło powodziowe LED |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminium |

