Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
600W Solarne zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe z czujnikiem Przenośny ciepły biały RGB
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Kąt świecenia (°): | 120 |
170lm / W Solar Outdoor Flood Lights wysoki prześwit led światło powodziowe migająca żarówka 150 wat
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Super jasne 200-watowe światła powodziowe zasilane energią słoneczną IP65
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
30w 172 * 201 * 41mm Solarne zewnętrzne światła powodziowe do krajobrazu
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
100Watt 150Watt 50000h Led Flood Light z panelem słonecznym
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Zewnętrzne oświetlenie powodziowe o mocy 200 W i mocy 170 lm / W zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
170lm / w Solarne zewnętrzne oświetlenie przeciwpowodziowe Magazyn Ogród RGB 50w 60w
| Typ przedmiotu: | Słoneczne zewnętrzne lampy przeciwpowodziowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | IP65 zewnętrzne 25W 40W 60W 100W solarne oświetlenie powodziowe |
| Moc: | 50W/100W/150W |
KCD Zewnętrzne reflektory zasilane energią słoneczną IP65 170lm / w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Ra80 Ultra Thin Solar Outdoor Flood Lights z czujnikiem ruchu Ciepła biel
| Nazwa produktu: | Super Slim Solar LED Flood Light |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
| Materiał: | Wysokiej jakości odlewany stop aluminium |
Garden LED Solar Outdoor Flood Lights z pilotem High Luminous 6500K
| Nazwa produktu: | IP65 zewnętrzne 25W 40W 60W 100W solarne oświetlenie powodziowe |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -20 - 50 |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170lm/w |

