Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Lampa uliczna z panelem słonecznym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Trwała wodoodporna i elastyczna bezprzewodowa przenośna lampa robocza LED może być ładowana przez USB, z obrotowym uchwytem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Kort do badmintona 170lm / W Industrial LED High Bay Light
| Napięcie wejściowe (V): | 220–240 V. |
|---|---|
| Strumień świetlny lampy (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD3030 34000lm 200 watowe słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Wysokoprzepustowe zewnętrzne wodoodporne oświetlenie uliczne Ip67 Led 12v 150w Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
2024 Nowy energooszczędny zewnętrzny panel słoneczny światło uliczne All-in-one Led słoneczne światło uliczne światło uliczne zewnętrzne
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
|---|---|
| Oprawa: | 170 lm/W |
| Żywotność LED: | 50000 godzin |
Wodoodporny reflektor solarny IP65 z pilotem 25W 40W 60W 100W 200W
| Typ energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor łusek: | Czarny |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |
IP67 Wodoodporne aluminiowe zintegrowane oświetlenie uliczne o mocy 200 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Ip65 Zewnętrzne zintegrowane słoneczne światło uliczne z energią słoneczną 200 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |

