Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Aluminiowa oddzielna zasilana energią słoneczną zewnętrzna lampa uliczna Led Street Light DC 300W 400W IP66
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| CCT (temperatura barwowa): | 3000K-6500K |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
Wysoki światłocienie Długi czas pracy na zewnątrz 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Battery
| Panel słoneczny: | 18V80W panel słoneczny ((krzemowy monokrystaliczny) |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | bateria litowa 12,8V 30AH |
| Specyficzna funkcja: | Automatyczne mijanie pyłu i czyszczenie śniegu |
IP65 Wodoodporna zintegrowana lampa uliczna LED 300W na zewnątrz
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Ledowa lampa uliczna 80W 90W 150W 240W 250W 500W 800W 900W
| Nazwa produktu: | 100W światło uliczne |
|---|---|
| Przedmiot: | Światło uliczne LED |
| Typ: | Wodoodporna lampa uliczna LED IP65 o wysokiej lumenach |
Energy Systems Solar Street Light 200W High Lumen z baterią litową
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Oświetlenie odblaskowe słoneczne o niższej cenie Projektor zewnętrzny Światło powodziowe Led Remote Control Światło wodoodporne 40W 60W 120W
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
DC 12V 24V 220V 110V wodoodporny IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Przenośny Led Floodlight Zewnętrzne światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
DC 12V 24V 220V 110V wodoodporny IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Przenośny Led Floodlight Zewnętrzne światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
KCD Landscape Outdoor Floodlight Producents Warm White 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 5054SMD CE IP65 LED Flood light
| Nazwa produktu: | IK05 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 30 W/50 W/100 W/200 W |
KCD Aluminium 6500k Projektory 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400w LED Flood Light
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 50 W-600 W |

