Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Wysokowydajne, wodoodporne światło uliczne LED Ip65 200w
| Podanie: | DROGA |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa produktu: | KCD TRS05 SOLARNE ŚWIATŁO ULICZNE 50W 100W |
30W 50W 100W 300W 500W światło słoneczne LED zewnętrzne światło IP65
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Temperatura koloru: | Ciepły biały |
KCD wodoodporny IP65 wysokiej jasności gimnastyka ogród stadion ciężki 30w 50w 100w 200w 300w zewnętrzne światło słoneczne LED
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor łusek: | Czarno szary |
Ceny hurtowe Projektor Lampa zewnętrzna Długi zasięg 500w Światło słoneczne dla ogrodu
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Watty: | 500 W |
Czarny korpus 17000 lumenów Zewnętrzne reflektory słoneczne 50w 100w 200w 300w IP65
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelwiny: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Gwarancja: | 3 lata |
KCD IP65 Wireless Dusk To Dawn Auto Solar Monocrystalline Sport Stadium Floodlight 200w 500w 2000w Światła słoneczne
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor łusek: | Szary |
Wodoodporny Ip65 50w Led Solar Flood Light Outdoor 8500 lumenów
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor łusek: | Szary |
IP65 wodoodporne światło słoneczne - wysoka jasność, lekkie wzornictwo z chipami LED marki Premium
| Watty: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| CZK: | 6500K |
| Gwarancja: | 3 lata |
170lm / w High Lumen All In One Outdoor Solar Street Post Lights Ip65
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Die Casting Aluminium Solar Led Floodlight Ip65 50w 300w Inteligentny pilot zdalnego sterowania
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
|---|---|
| Czas pracy: | ≥12 godzin |
| Tryb pracy: | Lekka indukcja + inteligentny pilot |

