Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Obudowa aluminiowa Szerokokątny Solar 200W Odkryte stadiony sportowe Led Floodlight
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
100w 150w Aluminiowe zewnętrzne oświetlenie uliczne LED Modułowe SMD Nowoczesne inteligentne z biegunem
| Nazwa produktu: | Dostawca z Chin 60W Aluminium Die Casting Led Street Light |
|---|---|
| Źródło światła LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| Materiał: | Obudowa aluminiowa |
1000 lumenów Przenośne kwadratowe światła robocze LED 12v 10w 27w 45w Magnetyczne wielofunkcyjne
| Czas ładowania: | 4~5H |
|---|---|
| Czas pracy: | 12h |
| długość życia: | 50000 godzin |
150W 400W Ip65 Czujnik ruchu Zewnętrzne żarówki przeciwpowodziowe na boisko do koszykówki
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
| Podanie: | Ogród, KRAJOBRAZ, Kwadrat, Oświetlenie zewnętrzne |
Kort tenisowy Oświetlenie sportowe Led Flood Light Ip66 do parku
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Czas pracy (godzina): | 50000 |
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
6M 80M Zintegrowane oświetlenie uliczne LED IP67 80W 90W zasilane energią słoneczną
| Nazwa produktu: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
50w 100w 150w 200w 300w Wszystko w jednym zintegrowanym słonecznym świetle ulicznym Ip65 Ufo na zewnątrz z baterią
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
80CRI 240V 200W Świąteczne oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
150w 200w 250w 300w Zintegrowane światło słoneczne All In One
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
KCD 200w 250w Panel słoneczny Street Light 34000lm OEM zintegrowany
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

