Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Wodoodporne zewnętrzne światła powodziowe o mocy IP65, klasyczne 60W, zasilane energią słoneczną
| Podanie: | KRAJOBRAZ |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃): | -20~+50 |
| Gwarancja (rok): | 3 LATA |
SMD 3030 Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v do miejsca publicznego
| Napięcie: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Kąt fasoli: | 60*140 ° |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Obudowa ABS CE EMC 100 Watt All In One LED Street Light na parkingi
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Wysokiej jakości soczewka ABS + PC |
| Typ Baterii: | Akumulator LiFePO4 |
Wysokiej Mocy 50W-500W Solarne Lampy Powodziowe z Kątem Wiązki 120 Stopni i Zimną Białą Diodą LED 6000K
| Tworzywo: | Obudowa ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc: | 50W-500W |
Odlew aluminiowy LiFePO4 High Power LED Floodlight 100 W.
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| Stosowanie: | Naświetlacz wewnętrzny/zewnętrzny LED IP65 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Składane światło robocze LED 144 W 1500 lm z możliwością ładowania
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
170lm / w 20w zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED z automatyczną kontrolą intensywności
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, na zewnątrz, inna sytuacja, ogród itp. |
| Świetlny: | 170 lm/W |
Aluminiowy zewnętrzny SMD2835 IP65 50w Led Floodlight Certyfikat CE ROHS
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Podanie: | Krajobraz |
Hurtownia manufaturer o wysokim prześwicie w jednym zewnętrznym świetle ulicznym zasilanym energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |

