Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
Bridgelux Smd IP66 200w Wodoodporna lampa uliczna LED z słupem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Moduł dużej mocy Wodoodporna lampa uliczna LED Outdoor 70Ra 100 wat
| Moc: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| Układ LED: | 2835LED |
| Napięcie wejściowe: | AC100-240V |
OEM ODM 220V 150Watt Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED wodoodporne IP65 obrotowe chipy marki
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
SMD LED Solar Flood Light Z czujnikiem 30W 60W 100W 200W Lampa Flood
| Materiał korpusu lampy: | ABS/aluminium |
|---|---|
| Strumień świetlny lampy (lm): | 1000 |
| Temperatura pracy (℃): | -20-50 |
100w 150w 200w czujnik ruchu słonecznego High Bay światło przeciwwybuchowe do magazynu
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Klasa IP: | IP65 |
50000h pracy dożywotnia wąska wiązka światła słonecznego naświetlacza 100w
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
KCD 3 lata gwarancja IP67 400w 500w China Producent LED światło słoneczne 12v światło dla stadionu 1500w
| Materiał: | Odlewane aluminium |
|---|---|
| Władza: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| Kwalifikacja IP: | IP65 |
Zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa SMD aluminiowy Led IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Przenośny pilot zdalnego sterowania 170lm / W Solar Flood Lamp Outdoor Waterproof
| Temperatura barwowa (CCT):: | 2700 ~ 6500 K. |
|---|---|
| Skuteczność świetlna lampy (lm / w):: | 90, 170lm/w |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Wysoki prześwit All In One Solar Light 100W Super Brightness
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

