Zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa SMD aluminiowy Led IP65 10W 20W 30W 200W 400W
Zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa LED SMD
,zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa 10W
,400W ledowe reflektory zewnętrzne
Aluminiowy wodoodporny reflektor LED IP65, odpowiedni na stadiony, boiska piłkarskie, bramy, pola golfowe
Dlaczego właśnie my?
Zaleta firmy:
1. Z 10-letnim doświadczeniem w produkcji świateł LED.
2. Posiadamy patenty na własne produkty.
3. Obecnie zaprojektowano ponad 40 produktów.
4. Posiadamy grupę profesjonalnego sprzętu do produkcji LED, doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, dobrze wyszkolonych pracowników linii montażowej i doskonały zespół sprzedaży.
5. Istniejące standardowe budynki fabryczne firmy mają prawie 5000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 100 pracowników.
| Model | Moc | Rozmiar: DxSxW (mm) | Strumień świetlny | PF | SPD | Ra |
| KCD CK-10W | 10W | 112 * 105 * 30 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 2KV | > 80 |
| KCD CK-20W | 20W | 135 * 115 * 36 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 2KV | > 80 |
| KCD CK-30W | 30 W. | 185 * 155 * 44 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 2KV | > 80 |
| KCD CK-50W | 50W | 230 * 195 * 45 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 3KV | > 80 |
| KCD CK-100W | 100W | 285 * 240 * 55 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 4KV | > 80 |
| KCD CK-150W | 150W | 345 * 280 * 70 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 5KV | > 80 |
| KCD CK-200W | 200W | 425 * 325 * 80 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 5KV | > 80 |
| KCD CK-400W | 400W | 595 * 475 * 95 mm | 100lm / w | > 0,9 | > 5KV | > 80 |




Ogólny opis światła powodziowego:
| RODZAJ OŚWIETLENIA | OŚWIETLENIE LEDOWE |
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | AC85-265V |
| ROZMIAR PRODUKTU | Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50 HZ-60 HZ |
| MATERIAŁ OBUDOWY | ALUMINIUM |
| WAT | 10W-400W |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | NATRYSK ODPORNY NA KOROZJĘ |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | DOPROWADZIŁO |
| SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA | 110 LM / W lub dostosowane |
| LEKKI SILNIK | CHIPY LUB MODUŁY LED, 1-6 SZTUK |
| WSPÓŁCZYNNIK MOCY | > 0,9 |
| MARKA CHIP | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| MARKA KIEROWCY | MIĘDZYNARODOWA SŁAWNA MARKA |
| TEMPERATURA KOLORU | 2700-6500K |
| TEMPERATURA PRACY | -20ºC ~ 50ºC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CERTYFIKATY | CE, RoHS |
| GWARANCJA | 2/3/5 LAT lub dostosowane |
Uwaga: w razie potrzeby wszystkie światła uliczne można wykonać jako słoneczne światła uliczne.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Szczegół:
| Moc | 10W | 20W | 30 W. | 50W | 100W | 120W | 150W | 200W | 300W | 400W | 500W |
| Marka Led | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiamiEpistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | ||
| Sterownik LED | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | ||
| Skuteczność świetlna | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | 100 lm / w | ||
| Rozmiar (mm) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | |||
| Waga (kg) | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | Potwierdź z nami | ||
| CERT | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | ||
| Dożywotni | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | ||
| Gwarancja | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
Uwaga: rozmiar i waga mogą ulec zmianie, prosimy o potwierdzenie pojedynczo.Dziękuję Ci.
Podanie:
1. Renowacja oświetlenia parkingowego LED, renowacja oświetlenia sklepowego LED, renowacja oświetlenia terenu LED.
2. Oświetlenie stadionów, oświetlenie stadionów.
3. Reflektory, oświetlenie parkingowe.
4. Centrum konferencyjne stacji benzynowej.
5. Plac, oświetlenie placu, stacja portowa.
6. Drogi, drogi, autostrady, zewnętrzne oświetlenie uliczne.

FAQ:
Q1.Czy mogę zamówić próbki lamp słonecznych?
Odp.: Tak, zapraszamy do zamawiania próbek w celu przetestowania i sprawdzenia jakości.Dopuszczalne są próbki mieszane.
Q2.A co z czasem dostawy?
Odp.: Próbki zajmują 3-5 dni, a produkcja masowa 1-2 tygodnie.
Pytanie 3.Czy masz minimalny limit zamówienia na lampy słoneczne?
Odp.: Nasza minimalna wielkość zamówienia to 10 sztuk, a 1 próbkę można dostarczyć do kontroli.
Q4.Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmie dotarcie?
Odp.: Próbki są wysyłane za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx, TNT itp. Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Powietrze i morze są również opcjonalne.
Pytanie 5.Jak zamówić lampy słoneczne?
Odp .: Najpierw poinformuj nas o swoich wymaganiach dotyczących zakupu i musisz złożyć wniosek.Po drugie, przygotujemy wycenę zgodnie z Twoimi wymaganiami lub naszymi sugestiami.Na koniec musisz potwierdzić próbki i wpłacić kaucję przed dokonaniem formalnego zakupu, a następnie zorganizujemy produkcję potrzebnych produktów.
Pytanie 6.Czy mogę wydrukować moje logo na produktach do oświetlenia słonecznego?
Odp .: tak, możemy wydrukować logo na niektórych lampach słonecznych.Prosimy o formalne poinformowanie nas przed rozpoczęciem produkcji i potwierdzenie projektu na podstawie naszych próbek.
P7: Czy zapewniacie gwarancje na produkty?
O: Tak, udzielamy 3-letniej gwarancji na nasze produkty.

Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.