Wysokiej wydajności aluminium reflektor IP67 wodoodporny Stadion zewnętrzny 10 20 30 50 100 150 200 300 Wattów Led Flood Light
IP67 Aluminiowy reflektor
,wodoodporny Aluminiowy reflektor
Wysokiej wydajności aluminium reflektor IP67 wodoodporny Stadion zewnętrzny 10 20 30 50 100 150 200 300 Wattów Led Flood Light

Szczegóły produktu




[Trwałe i szeroko stosowane]Wykonane z aluminiowej obudowy odlewanej i hartowanego szkła.Dobra wydajność oświetlenia, ma kąt wiązki 120°.i inne gorsze pogody.Wielkie światła zewnętrzne LED do ogrodów, stodoły, ganek, fabryk, doków, placów, stadionów i innych miejsc, w których potrzebne jest oświetlenie.

[Ultra wysoka jasność]: reflektor przyjmuje wysokiej jakości układ LED, który ma zalety wysokiej jasności, wysokiej wydajności świetlnej i długiej żywotności.Jasność jest kilkakrotnie wyższa niż w tradycyjnym projektorze LED, ale oszczędza nawet 80% energii elektrycznej.
[Wykorzystane rozpraszanie ciepła, wodoodporność IP65] Światło reflektorów LED wykorzystuje ukształtowany radiator ciepła, aby zwiększyć powierzchnię kontaktu z powietrzem,skutecznie przyspieszyć rozpraszanie ciepła i wydłużyć żywotność zewnętrznego reflektora LED. Światło bezpieczeństwa jest polerowane i poddane elektrostatycznej obróbce, nie łatwo zardzewiać i zanikać.zmniejszenie liczby zmian świateł, zmniejszając w ten sposób pracę ręczną.
Parametry produktu
| Wydajność (lm/W) | 100 lm/W |
| Moc (W) | 200 W |
| CKT (K) | 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| napięcie | AC 100-277 V 50/60 Hz |
| Kąt wiązki | 120° |
| CRI | Ra>75 (zazwyczajne) / Ra>80 |
| Wskaźnik mocy (PF) | PF> 0.90 |
| Ocena IP | IP65 |
| Ocena IK | IK08 |
| Środowisko pracy | "-20oC ~ + 50oC, 10% ~ 90% RH" |
| Żywotność L70 w temperaturze 25oC | > 50 000 godzin |
| Materiał nadwozia | Pozostałe, nieobrobione |
| Kolor obudowy | Czarny (dostępny na żądanie) |
| Materiał na okładce | Szklane soczewki temperowane |
| Rodzaj montażu | Na potopie / Na suficie / Na ścianie |
| Standardy | CE, RoHS, EMC, CB, IP65, IK08 |
| Rozsądna tolerancja | Watt: ±10%, CCT: ±500K, efektywność światła: ±5% |
Częste pytania
Mogę prosić o próbkę?
O: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane do oceny jakości.
Co z czasem realizacji?
A: Zwykle 5-7 dni dla zamówienia próbkowego, 30-40 dni dla zamówienia masowego.
P3: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
A: Zwykle wysyłamy za pomocą DHL, UPS, Fedex. Zazwyczaj przybycie trwa 3-7 dni.
P4: Czy można drukować logo na produkcie oświetlenia LED?
O: Tak. Proszę wysłać nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.
P5: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.