IP65 LED Flood Light Outdoor High Lumen High Mast 6500K CCT 100-150lm/W
Światło podwodne IP65
,Światło LED 6500K na zewnątrz
,Światło podwodne LED 150lm/W
Zewnętrzny Wysoki światłowierzb wysokiej mocy wysoki maszt 6500K CCT 100-150lm/W Wydajność IP65 LED Flood Light
Charakterystyka produktu światła LED o dużej mocy
*Sterowniki LED, AC100V ~ 277V, PF> 0.98,THD>15%.
* 30°/60°/90°×135° kątów wiązki i doskonała jednolitość.
*Ultra niskie rozpad świetlny < 10% w ciągu 5 lat.L70>50 000 godzin.
* Temperatura skrzyżowania < 70oC, dobra rozpraszanie ciepła zapewnia dłuższą żywotność.
*przepuszczalność światła PC większa niż 93%.
* Inteligentny system przyciemniania. Dostępne są modele przyciemniania 0~10V, DMX i DALI.
*Kwalifikacja IP65 ma zastosowanie do środowiska zewnętrznego.
*Środowisko pracy w temperaturze od -20 do 50°C.
*50000 godzin żywotności z 3 letnią gwarancją.
| Za więcej.informacjaProszę kliknąć | Skontaktuj się z nami > |

O naszym świetle LED szczegółowe zdjęcia




O naszej lampie LED o mocy 200 WParametry
| Model nr. | MZ |
| Władza | 200 W |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewy matricowe Aluminium |
| Wydajność światła | 100-150lm/W |
| Światło | 20000-30000lm |
| Kolor obudowy | Szary |
| Wydajność | Nie wodoodporność IP 65 |
| Całkowite światło | 10-12 godzin |
| Długość życia | 50000 godzin |
| CRI | > 80 |
| PF | > 0.90 |
| Gwarancja | 5 lat |
Profil przedsiębiorstwa

Częste pytania
Q1: Czy jesteście fabryką?
A: Z pewnością.Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii, z ponad 13-letnim doświadczeniem w oświetleniu LED. Witamy w przyszłości, aby odwiedzić naszą fabrykę.
P2: Czy mogę zamówić próbkę do testowania?
O: Tak. Witamy w zamówieniu próbki do testowania jakości.
P3: Co z czasem realizacji?
Odp.: Próbki potrzebują 1-3 dni. Czas produkcji masowej zazwyczaj wymaga 15-20 dni roboczych. Zależy od ilości zamówienia.
P4: Czy macie MOQ?
Odp.: Akceptujemy niewielkie ilości. Dostępne jest 1 p.c. do sprawdzenia próbki.
P5: Jak wysyłasz towary?
A: Zwykle wysyłamy drogą morską.
P6: Czy oferujecie usługi OEM/ODM?
O:TAK.Prosimy o formalne poinformowanie nas przed masową produkcją i potwierdzenie projektu na podstawie naszej próbki.
P7: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
A:Tak, 2/3/5 lat gwarancji.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.