Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar led flood light ] mecz 348 produkty.
100W IP67 170lm / W 10kg Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne słoneczne oświetlenie uliczne zewnętrzne od zmierzchu do świtu
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | 12V |
Wodoodporna lampa uliczna LED All In One Ip65 Outdoor 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Obudowa aluminiowa KCD 20000 lumenów 250w słoneczna lampa powodziowa na zewnątrz
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
30000h Life 200W Polikrystaliczne słoneczne światło uliczne o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
SMD2835 Aluminiowe światła LED Highbay IP65 100W 200W 300W 500W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
SMD3030 34000lm 200-watowe zewnętrzne słoneczne światło uliczne z baterią litową
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Dekoracyjna zintegrowana lampa LED Solar z słupem 50w 100w 150w 200w
| Nazwa produktu: | Oświetlenie zewnętrzne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Aluminium 200W 300W IP66 SMD Outdoor Pole Road Light Szeroki zakres ekspozycji marki chipów o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Aluminiowa zintegrowana lampa uliczna typu „wszystko w jednym” o mocy 200 W o wysokiej wydajności z baterią litową
| Nazwa produktu: | Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240V |
All In One High Power Street Light 200w 300w 400w Zintegrowany system paneli słonecznych LiFePO4
| Nazwa produktu: | ABS wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Moc LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000 K ~ 3500 K (ciepły biały)/6000 K-6500 K (zimny biały) |

