Srebrna ultra cienka aluminiowa obudowa 50w Led Reflektor Ip66 wodoodporny 10KV 200 wat na boisko do koszykówki w ogrodzie ulicznym
Aluminiowa obudowa 50w Reflektor Led
,Ultra Thin 50W Led Floodlight
,Silver 50W Led Floodlight
Wysokiej jakości ultra cienka aluminiowa obudowa LED 50W IK fiood ligh
Foshan Kaicheng Lighting Co., Ltd.
Twój najlepszy wybór z Chin!
W przypadku światła powodziowego Led może produkować i dostarczać różne modele w zależności od środowiska aplikacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt. Dziękuję Ci

| Model nr. | Rozmiar: DxSxW (mm) | Moc | Strumień świetlny | PF | SPD |
| IK02-20W | 137,3*156,3*30mm | 20W | 100-110lm/w | >0,9 | >2KV |
| IK02-30W | 160.6*186*29mm | 30W | 100-110lm/w | >0,9 | >2KV |
| IK02-50W | 187*216.7*28mm28 | 50W | 100-110lm/w |
>0,9 |
>3KV |
| IK02-100W | 235,7 * 273,2 * 30,9 mm | 100W | 100-110lm/w | >0,9 | >5KV |
| IK02-150W | 254*298.6*32mm32 | 150W | 100-110lm/w | >0,9 | >5KV |
| IK02-200W | 279,5*327*32,4mm | 200W | 100-110lm/w | >0,9 | >5KV |

| RODZAJ OŚWIETLENIA | OŚWIETLENIE LED F |
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | AC85-265V |
| ROZMIAR PRODUKTU | Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje! |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50 Hz-60 Hz |
| MATERIAŁ OBUDOWY | ALUMINIUM |
| WAT | 20W-200W |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | NATRYSK ANTYKOROZYJNY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA | DOPROWADZIŁO |
| SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA | 110LM/W lub dostosowane |
| LEKKI TYP SILNIKA | CHIPS LUB MODUŁY LED, 1-6 SZTUK |
| WSPÓŁCZYNNIK MOCY | >0,9 |
| CHIP MARKA | MIĘDZYNARODOWA ZNANA MARKA |
| MARKA KIEROWCY | MIĘDZYNARODOWA ZNANA MARKA |
| TEMPERATURA KOLORU | 3000-6500K CZYSTA BIAŁA |
| TEMPERATURA PRACY | -20ºC ~ 50ºC |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CERTYFIKATY | CE, RoHS |
| GWARANCJA | 2/3/5 LAT lub dostosowane |
Uwaga: wszystkie światła uliczne mogą być wykonane z słonecznego światła ulicznego, jeśli potrzebujesz.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Szczegół:
| Moc | 10W | 20W | 30W | 50W | 70W | 100W | 120W | 150W | 200W | 300W | 400W | 500W |
| Doprowadziła marka | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | Epistar, Cree lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Sterownik LED | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | DOB lub zgodnie z wymaganiami | ||||
| Skuteczność świetlna | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | 110 lm/w | ||||
| Rozmiar (mm) | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | ||||
| Waga (kg) | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | Potwierdź u nas | ||||
| CERT | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | CE, ROHS | ||||
| Dożywotni | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | 50 000 godzin | ||||
| Gwarancja | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
Uwaga: rozmiar i waga mogą ulec zmianie, prosimy o potwierdzenie z nami jeden po drugim.Dziękuję Ci.
Chiny Dostawcy lamp solarnych
Tutaj można znaleźć pokrewne produkty w Solar Flood Lights, jesteśmy profesjonalnym producentem Solar Flood Lights,
Najjaśniejsze słoneczne światła przeciwpowodziowe, komercyjne światło słoneczne, słoneczne światła przeciwpowodziowe.Skupiliśmy się na eksporcie międzynarodowym
rozwój produktów, produkcja i sprzedaż.Poprawiliśmy procesy kontroli jakości Solar Flood Lights, aby zapewnić to
każdy kwalifikujący się produkt eksportowy.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów, w Solar Flood Lights, kliknij szczegóły produktu do wyświetlania parametrów, modele, zdjęcia, ceny i inne informacje o Solar Flood Lights.,Najjaśniejsze słoneczne światła powodziowe,Komercyjne słoneczne światło powodziowe, Solar Flood Światła.
Niezależnie od tego, czy jesteś grupą, czy osobą, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci dokładną i wyczerpującą wiadomość na temat Solar Flood Lights!
Wysyłka :
1. Czas wysyłki próbki: za 3 dni
2. W przypadku ilości, 5-30 dni po wpłacie zaliczki (w zależności od ilości zamówienia)
3. Sposób wysyłki: drogą morską / ekspresową / lotniczą, zgodnie z wymaganiami
P1: czy mogę mieć?próbazamówienie na światło led?
Tak, zapraszamy do zamówienia próbki w celu przetestowania i sprawdzenia jakości, próbki mieszane są dopuszczalne.
Q2.Co z czasem realizacji?
Próbka potrzebuje 3-5 dni, czas masowej produkcji potrzebuje około 25 dni dla dużej ilości.
Q3.ODM lub OEM są akceptowane?
Tak, możemy zrobić ODM i OEM, umieścić swoje logo na świetle lub opakowaniu, oba są dostępne.
Q4.Czy oferujesz gwarancję na produkty?
Tak, na nasze produkty udzielamy 2-5 lat gwarancji.
Q5.Jak wysyłasz towary i ile czasu zajmuje dotarcie?
Zazwyczaj wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni. Linia lotnicza i wysyłka są również opcjonalne.
Q6.Jak działa obsługa posprzedażna?
Posiadamy profesjonalny zespół odpowiedzialny za obsługę posprzedażną, a także gorącą linię serwisową zajmującą się reklamacjami i opiniami.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.