Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
SMD2835 Koraliki 100 W IP65 Zewnętrzne reflektory LED High Lumen Super Bright
| Moc: | 100 W |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zewnętrzne światło powodziowe LED |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminium |
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Lampa uliczna z panelem słonecznym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wodoodporne IP65 Solar Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Wodoodporna lampa uliczna LED All In One Ip65 Outdoor 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
100W 200W SMD2835 Zasilane energią słoneczną światło powodziowe LED 2700 ~ 6500 K.
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
3000k LED High Power Solar Street Light Fotowoltaiczny montowany na słupie 30 wat 60 wat 100 wat
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP65 wodoodporny |
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej LED |
Stwórz dobrze oświetlone środowisko zewnętrzne za pomocą oświetlenia ogrodowego słonecznego o temperaturze 6500 K CCT
| Product Description: | Illuminate your outdoor spaces with our exceptional Solar Garden Pathway Light, meticulously designed to enhance the beauty and safety of parks, streets, and thoroughfares. This innovative lighting solution harnesses the power of the sun, providing a susta |
|---|---|
| PH: | 24AH, 28AH, 30AH, 40AH, 48AH |
| FAQ: | Q1:Can I have a sample order for led light? Yes,we welcome sample order to test and check quality,Mixed samples are acceptable. Q2.What about lead time? Sample needs 3-5 days,mass productions time needs about 25 days for large quantity. Q3.ODM or OEM is ac |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |
Aluminiowa oddzielna zasilana energią słoneczną zewnętrzna lampa uliczna Led Street Light DC 300W 400W IP66
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| CCT (temperatura barwowa): | 3000K-6500K |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |

