Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
IP65 Zewnętrzny wodoodporny SMD Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w Led Flood Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Zewnętrzny reflektor bezpieczeństwa SMD aluminiowy Led IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Ledowa lampa uliczna 80W 90W 150W 240W 250W 500W 800W 900W
| Nazwa produktu: | 100W światło uliczne |
|---|---|
| Przedmiot: | Światło uliczne LED |
| Typ: | Wodoodporna lampa uliczna LED IP65 o wysokiej lumenach |
DC 12V 24V 220V 110V wodoodporny IP66 Led Projector Lamp 30W 50w 100w 200w Przenośny Led Floodlight Zewnętrzne światło powodziowe
| Nazwa produktu: | IK03-E2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| THD: | <12% |
KCD Landscape Outdoor Floodlight Producents Warm White 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 5054SMD CE IP65 LED Flood light
| Nazwa produktu: | IK05 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 30 W/50 W/100 W/200 W |
KCD Aluminium 6500k Projektory 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400w LED Flood Light
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 50 W-600 W |
Aluminium 6500k Lens Projektory 5054 SMD IP65 Outdoor COB OEM Floodlight 100w 200w 300w 400 Watt LED Flood Light
| Nazwa produktu: | GK-P |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Władza: | 50 W-600 W |
KCD Wysokiej mocy IP65 Ręcznościowe oprawy Dymmable Top Selling Garden Outdoor Floodlight 6500k LED Flood Light szary kolor
| Nazwa produktu: | IK03-E 300W |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| THD: | <12% |
120 stopniowe światło światła zewnętrznego z wodoodporną konstrukcją
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Wskaźnik oddawania barw (Ra): | 80 |
| Użycie: | Kemping Rybołówstwo Wyloty w nagłych wypadkach |

