Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
Inteligentny aluminiowy korpus 50000h 30w All In One Solar Street Light
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| CRI (Ra>): | 90 |
Czarny korpus 17000 lumenów Zewnętrzne reflektory słoneczne 50w 100w 200w 300w IP65
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelwiny: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Gwarancja: | 3 lata |
KCD Zewnętrzne światło reflektorów o wysokiej jasności Komercyjny światło IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zładowalne
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Wysoki światłocienie Długi czas pracy na zewnątrz 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Battery
| Panel słoneczny: | 18V80W panel słoneczny ((krzemowy monokrystaliczny) |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | bateria litowa 12,8V 30AH |
| Specyficzna funkcja: | Automatyczne mijanie pyłu i czyszczenie śniegu |
wodoodporny, wybuchoodporny, zewnętrzny 60w 100w 150w 200w wysokiej jakości aluminium Lifepo4 bateria 6500k światło uliczne słoneczne
| Temperatura koloru: | 6500K |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Ocena IP: | IP65 |
100w All In One Solar Street Light Zewnętrzne aluminium Wodoodporny Ip65 z panelem słonecznym
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃):: | -20 ~ + 50 |
| Klasa IP:: | IP65 |
IP65 Outdoor ABS High Power Solar Street Light 50w 100w 150w 250w
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 200W/300W/400W/500W |
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy ABS |
Stadium Garden Led Solar Lamp DC LED Solar Street Light Super Brightness CRI80 100W
| Kolor skóry: | Szary |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| Stopień wodoodporności IP: | IP65 |
Autostrada Droga publiczna Solar Street Light 30w 90w 200w Stop aluminium IP65 6000k
| Dożywotni: | >50000 godzin |
|---|---|
| Gwarancja na oświetlenie LED: | 3 lata |
| Tryb pracy: | Czujnik PIR i sterowanie oświetleniem |
Sportowe architektoniczne 50 watowe zewnętrzne reflektory LED odporne na wodę
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
| Kąt wiązki (°): | 120 |

