Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
50W 100W Led Solar Power Street Light Outdoor Wysoka jasność na parkingu
| Źródło światła: | Prowadzony |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
DC5V 100W Solarne zewnętrzne światła powodziowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
100w Solar LED Flood Light black 170lm/w ABS housing high brightness garden light house lamp LED bright lamp
| Shell Material: | ABS |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K |
| Pozycja: | Słoneczne światło powodziowe |
25 wat 40 wat 60 wat 100 wat Zasilane energią słoneczną reflektory Zintegrowana zewnętrzna lampa powodziowa
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło przeciwpowodziowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Odlewany aluminium LiFePO4 bateria zdalnego sterowania zewnętrzny wodoodporny 100w światło słoneczne LED
| Rodzaj: | Zewnętrzne światło powodziowe |
|---|---|
| Led chip: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
CE RoHS Parking Parking Area Remote Control IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |
Przemysłowe aluminiowe lampy uliczne LED Solar 60w 100w 500w z biegunem
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Materiał: | aluminium |
Super jasne 200-watowe światła powodziowe zasilane energią słoneczną IP65
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Zewnętrzne oświetlenie powodziowe o mocy 200 W i mocy 170 lm / W zasilane energią słoneczną
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
High Lumen All In One Solar LED Street Light IP65 100 wat do parkingu w ogrodzie
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna wodoodporna IP65 20w 40w 60w wszystko w jednym solarnym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Materiał korpusu lampy: | aluminium + PC |
| Moduły: | 3 moduły |

