Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
30W 90W LED zasilane energią słoneczną lampy uliczne z panelem słonecznym indukcyjna lampa uliczna na parkingu
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Solarne oświetlenie drogowe LED |
| Podanie: | DROGA, inna sytuacja |
Boisko do koszykówki 12Volt SMD 100W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED Światło słoneczne o bardzo dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Bez okablowania 6500K 30W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wodoodporna lampa uliczna LED Solar 100W Aluminiowa bateria LiFePO4 All In One 170lm / W
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Forma oprawy oświetleniowej: | Solarna latarnia uliczna |
60W zimne białe światła 211,5 * 251,5 * 41 mm zasilane energią słoneczną
| Moc: | 20 w 30 w 60 w 100 w 200 w |
|---|---|
| Żywotność pracy (godzina): | 50000 |
| Skuteczność świetlna lampy (lm/w): | 170lm/w |
Aluminiowa obudowa IP65 Wodoodporne 100-watowe światło słoneczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Akumulator litowy 100w 150w All In One Solar LED Street Light Control wodoodporne lampy uliczne słoneczne
| Panel słoneczny: | 18V80W panel słoneczny ((krzemowy monokrystaliczny) |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | bateria litowa 12,8V 30AH |
| Specyficzna funkcja: | Automatyczne mijanie pyłu i czyszczenie śniegu |
IP65 Zewnętrzne światło słoneczne LED Flood Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Brigdelux 5050 100W 170lm/W All In One Solar LED Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED o mocy 50 W AC Parking Bright N Scale
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | 85-265 V. |

