Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
Aluminiowy wodoodporny panel słoneczny LED Street Light o wysokim prześwicie Panel Street Light 100W
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Temperatura pracy (℃):: | -20 ~ + 50 |
| Klasa IP:: | IP65 |
KCD o wysokiej jasności wodoodporny ip65 zewnętrzny inteligentny kontroler drogowy 100w słoneczne oświetlenie uliczne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Monokrystaliczny pilot zdalnego sterowania zasilany energią słoneczną do magazynu ogrodowego
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Typ chipa LED: | SMD2835 |
CRI80 6500K 50 W Solar Outdoor Flood Lights Szary ABS LiFePO4 Wysoka wydajność
| Moc: | 50 W |
|---|---|
| Lekka forma: | Słoneczne reflektory zewnętrzne |
| Metoda kontroli: | Sterowanie oświetleniem i pilot zdalnego sterowania |
6500K Słoneczne zewnętrzne światła przeciwpowodziowe Świt do świtu Bezpieczeństwo czujniki ruchu 500w 1000w
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło słoneczne |
|---|---|
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
| Temperatura koloru: | Zimna biel 6500K |
Ciepłe białe reflektory zasilane energią słoneczną Komercyjne 50 W 100 W 200 W
| Nazwa produktu: | Ruch słoneczny powodzi światła |
|---|---|
| Typ światła: | Solar, oszczędność energii, oświetlenie ścienne, LED |
| Poziom ochrony: | IP65 |
Wykrywanie ruchu All In One Solar LED Street Light Square 60 wat 500 wat
| Nazwa produktu: | Projektuj wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 5-6 godzin |
Garden Led Solar Powered Flood Light IP66 Bateria zdalnego sterowania 100W 200W 300W
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Światło zasilania LED 100W dla obozowiska, wędkarstwa, wędkarstwa w kolorze czarnym
| Materiał: | aluminium + szt |
|---|---|
| Zalecane użycie: | Magazyny, przemysł, handel detaliczny |
| Kąt widzenia: | 90 |
Aluminiowa obudowa All In One Solar Led Street Light SMD 2835 Koraliki na parking
| Źródło światła: | Diody SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo |

