Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
Aluminiowe obudowy światła słoneczne Światła świetlne Światło 160Lm/W 6V
| Materiał powłoki: | wysokiej jakości aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Pozycja: | Zewnętrzne światło powodziowe LED Smd |
Slim Outdoor Ip65 400W 500W Solar Motion Flood Light
| Materiał: | odlewane ciśnieniowo aluminium |
|---|---|
| Moc: | 50 w/100 w/200 w/300 w/400 w/500 w |
| Typ przedmiotu: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie powodziowe |
200 W All In One Solar LED Street Light 14000 lumenów Radar Indukcja z baterią EMC
| Materiał korpusu lampy: | Stop aluminium |
|---|---|
| Źródło światła LED: | SMD5730 |
| Nazwa produktu: | wszystko w jednym zewnętrznym słonecznym świetle ulicznym LED |
IP65 All In One Solar LED Street Light Monokrystaliczny panel słoneczny 34000lm Obiektyw PC
| Czas pracy: | 50 000 godzin |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Monokrystaliczny |
| Moc: | 100W/200W/300W |
Wysoka jasność All In One Solar LED Street Light Inteligentny system oświetlenia 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 6000 K ~ 6500 K (można dostosować) |
| Akumulator LiFePO4: | 72AH 12,8V |
Światła uliczne LED o napędzie słonecznym podłączone do ściany/kuł, światło wyjściowe IP65 DC12V z kątem wiązki 120°
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
Wodoodporne reflektory zasilane energią słoneczną 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Żywotność
| Moc: | 200w |
|---|---|
| Świetlny: | 100-110 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 20000lm |
Aluminiowy zintegrowany czujnik ruchu All In One Solar LED Street Light Wbudowana bateria 300 Watt
| DOPROWADZIŁO: | 60W chipy Bridgelux3030 (czas życia 100000 godzin) |
|---|---|
| Czujnik ruchu: | TAk |
| Pilot: | TAk |

