Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
Wysokie Lumeny Oddzielne SMD 100 Watt Solar Street Light wodoodporne IP65 Szeroki zakres ekspozycji
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wysokie lumenów zewnętrzne wodoodporne 100W 150W 200W wszystko w jednym słonecznym świetle
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
| Cri (ra>): | 80 |
Oświetlenie zewnętrzne drzewa Led Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminium IP65 15W 30W 60W 100W 150W Zewnętrzne słoneczne światła przeciwpowodziowe
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminium IP65 Zewnętrzne wodoodporne światło słoneczne 60w Led Flood Light
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 10200 |
CE Rust Proof 170 lm / W 30w Led Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Krajobraz Od zmierzchu do świtu 17000lm Solarna latarnia uliczna 100W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Aluminiowy czujnik ruchu ulicznego światła słonecznego o dużej mocy DC 100 W 200 W 300 W IP66 Zewnętrzna lampa uliczna
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
3 lata gwarancji 50W 17000lm Solarne lampy uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Antykorozyjne oświetlenie uliczne Ip67 EMC 20000 lumenów 30W 50W 100W 150W 200W zewnętrzne światło o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 85-265 V. |

