Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
100lm / W Wodoodporny LED Street Light słup od zmierzchu do świtu Ip65 o dużej mocy 150 watów 20000 lumenów
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
170lm / w 20w zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED z automatyczną kontrolą intensywności
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, na zewnątrz, inna sytuacja, ogród itp. |
| Świetlny: | 170 lm/W |
Aluminiowa wysokiej jakości zewnętrzna lampa solarna o mocy 100 W.
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
SMD2835 Aluminiowe światła LED Highbay IP65 100W 200W 300W 500W
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Integrowane światło uliczne słoneczne 100W Slim ABS Body Radar Sensor 30° Beam Angle
| Napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
KCD Solar Garden Light IP65 wodoodporny wysokiej jasności wysokiej światłości All In One Outdoor 60w 100w 400w Solar LED
| napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w światło uliczne
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Rodzaj pozycji: | słoneczne światła uliczne |
| Czas pracy (godzinę): | 50000 |
document.title='
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Wodoodporna Anti Theft All In One Solar Street Light 30 W od zmierzchu do świtu 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Aluminium 200W 300W IP66 SMD Outdoor Pole Road Light Szeroki zakres ekspozycji marki chipów o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |

