Integrowane światło uliczne słoneczne 100W Slim ABS Body Radar Sensor 30° Beam Angle
100W zintegrowane światło uliczne słoneczne
,Slim ABS Integrated Solar Street Light
,4 Tryby działania światła ulicznego
Slim Design ABS wysokiej jakości czujnik Body Radar 4 tryby pracy 130° kąt wiązki Smart Zintegrowane światło uliczne słoneczne

Szczegóły dotyczące produktu
[Ultra-Bright Solar Motion Lights Outdoor] 100W światła słoneczne na zewnątrz są wyposażone w 48 sztuk super jaśniejszych diod LED; super moc wyjściowa przewyższa inne światła słoneczne,Jasność tego światła osiąga 17000LM; żywotność pracy wynosi ponad 50000+ godzin, do ładowania w świetle słonecznym w ciągu dnia potrzeba 4~6 godzin; w nocy 8-12 godzin pracy w trybie indukcyjnym, 4 godziny pracy w trybie stałego oświetlenia,/Wróć bezpiecznie do domu..
[Łatwa instalacja, zero rachunku za prąd]Łatwa w montażu i bez kłopotliwych przewodów, zewnętrzne światła słoneczne są wyposażone w zestaw akcesoriów montażowych, które mogą być zainstalowane na ścianach, słupkach, balkonie,na każdej ścianie, wszędzie na zewnątrz. bez okablowania, bez konserwacji. nadaje się do oświetlenia ogrodowego, oświetlenia garażowego, oświetlenia parkingowego, oświetlenia wyjściowego, oświetlenia wejściowego, oświetlenia podjazdu, oświetlenia patiowe itp.
[Sensor ruchu + oświetlenie czasowe + zawsze oświetlone] 1.Sensor ruchu: utrzymać oświetlenie o mocy 30% do czasu wykrycia ruchu automatycznie dostosować do oświetlenia o mocy 100%.Następnie przywrócić do 30% jasności mocy po osobie opuszcza 20S; 2. oświetlenie z czasem: oświetlenie z czasem 100% mocy oświetlenie 2/3/5/6/8 godzin; 3. zawsze oświetlenie: zawsze oświetlenie oświetlenie 100% mocy (w tym trybie można regulować jasność świateł ulicznych:25%-100% jasności).
[IP65 wodoodporne i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne] światła słoneczne na zewnątrz mają nową plastikową obudowę ABS, panel słoneczny i obudowa są idealnie dopasowane,Woda deszczowa będzie płynąć do wewnętrznego rowu wodnego obudowy wzdłuż panelu słonecznego i wypływać przez małą dziurę na dole, osiągający poziom wodoodporności IP65; światło zewnętrzne słoneczne może działać normalnie w temperaturze -20~50 stopni Celsjusza, specjalnie zaprojektowane do wytrzymania ekstremalnych warunków pogodowych, odporne na deszcz i śnieg,zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę domu.
Certyfikowane lampy słoneczne KCD zapewniają 3-5 lat bezpłatnej gwarancji, jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami,Odpowiemy i rozwiążemy Państwa problemy w ciągu 24 godzin, 100% zapewnione Zadowalająca obsługa posprzedażna!



Parametry

| Model nr. | TR-S1 |
| Władza | 100 W |
| Materiały mieszkaniowe | Obudowa ABS z tworzyw sztucznych |
| Wydajność świetlna | 170lm/W |
| Światło | 17000lm |
| Panel słoneczny | Mono 5V/8W |
| Napięcie wejściowe | 6V prądu stałego |
| Rozmiar ciała ((mm) | 198*432*63 |
| Kolor obudowy | Czarne |
| Akumulator | LiFePO4 3.2V/7.5Ah |
| Wydajność | Nie wodoodporność IP 65 |
| Całkowite światło | 10-12 godzin |
| Długość życia | 50000 godzin |
| CRI | > 80 |
| PF | > 0.90 |
| Gwarancja | 5 lat |
Zalety naszej firmy
1) Ponad 13+ lat doświadczenia w branży lekkiej zwiększa naszą dobrą reputację w wielu krajach.
2) Usługi OEM i ODM są świadczone na podstawie wymagań klientów.
3) Certyfikaty CE RoHs i kontrola jakości przez ISO9001-2015, zapewniając naszym produktom gwarancję jakości.
4) Doskonałe dostawcy surowców stanowią dobrą podstawę dla najwyższej jakości produktów.
5) Ścisła kontrola surowców poprawia wskaźnik kwalifikacji produktu, wydłuża jego żywotność.
6) 100% test linii starzenia przed pakowaniem minimalizuje możliwość wycieku wadliwych produktów z fabryki.
7) Wykonanie oceny jakości w sposób losowy przed wysyłką zapewnia wiarygodność produktów z danymi technicznymi.
8)Oferujemy szeroki wachlarz produktów o wysokiej jakości, które spełniają wymagania większości rynków na świecie.




Kliknij i skontaktuj się z nami
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.