Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 100w solar parking lot lights ] mecz 149 produkty.
Wysokiej Mocy 50W-500W Solarne Lampy Powodziowe z Kątem Wiązki 120 Stopni i Zimną Białą Diodą LED 6000K
| Tworzywo: | Obudowa ABS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc: | 50W-500W |
Bridgelux Lithium Solar Street Light All In One Outdoor 500w 1000w Solar LED Street Lamp
| Typ przedmiotu: | Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Czas pracy (godzina): | 50000 |
| Materiał korpusu lampy: | ABS |
SMD LED Solar Flood Light Z czujnikiem 30W 60W 100W 200W Lampa Flood
| Materiał korpusu lampy: | ABS/aluminium |
|---|---|
| Strumień świetlny lampy (lm): | 1000 |
| Temperatura pracy (℃): | -20-50 |
Ulepsz swoje oświetlenie za pomocą naświetlaczy solarnych Oszczędność energii i długa żywotność
| Materiał: | Obudowa ABS |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Władza: | 50W-500W |
CE RoHS High Mast Output Zewnętrzne oświetlenie powodziowe LED na stadion piłkarski
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
SMD 3030 Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v do miejsca publicznego
| Napięcie: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| Kąt fasoli: | 60*140 ° |
30W 50W 100W 200W 300W Zewnętrzne światło przeciwpowodziowe wodoodporny odblaskowy projektor Led Lampy przeciwpowodziowe dla stadionu
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Temperatura koloru: | 3000K-6000K |
Oświetlenie uliczne solarne do obszarów mieszkalnych z klasą szczelności IP65 i zasilaniem elektrycznym
| Moc lampy: | 60W |
|---|---|
| Źródło zasilania: | Słoneczny |
| Pozycja nr: | Światło uliczne LED 50w |
KCD LED słoneczne światło uliczne kompletny zestaw słoneczne światło uliczne zewnętrzne liFePo4 bateria litowa pod panelem słonecznym
| Temperatura koloru: | 6500K |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Ocena IP: | IP65 |
KCD LED słoneczne światło uliczne kompletny zestaw słoneczne światło uliczne zewnętrzne liFePo4 bateria litowa pod panelem słonecznym
| Temperatura koloru: | 6500K |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Ocena IP: | IP65 |

