Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Energooszczędne inteligentne oświetlenie zewnętrzne 150W Zintegrowane oświetlenie LED bezpieczeństwa słonecznego
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
Kcd Super Brightness Ip67 Solar Street Light 100w 150w 200w 300w 500w z biegunem
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | Prowadzony |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Super Brightness Slim Outdoor Street Light 100W IP65 Wodoodporna
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Zewnętrzne światło uliczne słoneczne o mocy 170lm/W IP65 luminum Łatwe w instalacji Wysoka jasność
| Materiały mieszkaniowe: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Watty: | 100w |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| Model: | PRÓBOWAĆ |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700-6500K |
| Strumień świetlny: | 170lm/w |
90w Monokrystaliczna słoneczna lampa uliczna LiFePO4 Bateria 3.2V 15Ah Wysoki współczynnik konwersji
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
IP65 Zewnętrzne światło słoneczne LED Flood Aluminium 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Aluminiowa obudowa Bateria litowa Solar Street Light High Lumen Remote Control
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | AC85-265V |
Bridgelux Chip 6500k 30w Solarne zewnętrzne reflektory przeciwpowodziowe z włącznikiem On Off IP65 wodoodporne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 170 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 5 V. |
Oświetlenie uliczne IP65 Wodoszczelne zewnętrzne światło słoneczne 400w Zintegrowane All In One Led Solar Street Light Bateria wyświetlana
| Kąt wiązki: | 90° |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | -20℃~+50℃ |

