Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Ra70 2700k Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
| Zastosowanie: | KRAJOBRAZ |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| CCT: | 2700-6500K |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED All In One 70W zasilane energią słoneczną z baterią litową 6500K
| Numer modelu: | TR01 |
|---|---|
| Wsparcie ściemniacza: | NIE |
| Czas ładowania: | 7 godzin (silne światło słoneczne) |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w światło uliczne
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Rodzaj pozycji: | słoneczne światła uliczne |
| Czas pracy (godzinę): | 50000 |
Wszystkie w jednym światło uliczne słoneczne wysokiej jakości wodoodporny materiał ABS przystępna cena światło uliczne słoneczne
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Czas pracy (godzinę): | 50000 |
| Zastosowanie: | Na zewnątrz, w ogrodzie, na drodze itp. |
Aluminiowy czujnik ruchu ulicznego światła słonecznego o dużej mocy DC 100 W 200 W 300 W IP66 Zewnętrzna lampa uliczna
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
All In One zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED IP65 Green Energy ABS Czujnik radarowy 200 W 300 W 400 W
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Typ przedmiotu: | słoneczne latarnie uliczne |
Aluminiowa bateria litowa 2700k Kontroler ładowania słonecznego światła ulicznego
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (v): | AC85-265V |
document.title='
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
100 W 200 W 300 W Zasilane energią słoneczną lampy uliczne LED SMD2835 LiFePO4 Bateria
| Nazwa produktu: | Światła uliczne LED zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Moc: | 100W/200W/300W |
| Źródło światła: | PROWADZONY |
Światła uliczne LED o mocy słonecznej 30 W 60 W 90 W 120 W
| Czas rozładowania: | 10-12 godz |
|---|---|
| Kurs IK: | Ik10 |
| Stopień wodoodporności: | Wodoodporność IP65 |

