Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 262 produkty.
Zasilane energią słoneczną 670 * 260 * 110 mm 150W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Słoneczna lampa uliczna o dużej mocy Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W Solarna wodoodporna słoneczna lampa uliczna LED LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
RoHS Zewnętrzne słoneczne światło uliczne SMD 100W 12v Dc
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Przenośne lampy uliczne LED o dużej mocy i mocy 100 W zasilane energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Zewnętrzna, wodoodporna, uniwersalna lampa uliczna LED o mocy 100 W i wysokiej mocy IP65
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zewnętrzna lampa uliczna LED Solar z baterią IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |
20 W 30 W 60 W Solarna lampa uliczna o dużej mocy LED Lampa drogowa Kontrola światła dziennego
| Nazwa produktu: | Zintegrowana słoneczna lampa uliczna LED Solarna lampa LED |
|---|---|
| Moc: | 100 W/200 W/300 W/400 W |
| Słowo kluczowe: | Lampa High Lumen Outdoor LED Solar Street Light |
SMD 3030 100W 12V 10kg High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm Inteligentne słoneczne oświetlenie uliczne
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |

