Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 262 produkty.
100lm / W Wodoodporny LED Street Light słup od zmierzchu do świtu Ip65 o dużej mocy 150 watów 20000 lumenów
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Boisko do koszykówki 12Volt SMD 100W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED Światło słoneczne o bardzo dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Oszczędność energii 200W Ip65 Led Street Lights Zasilane energią słoneczną lampy uliczne na zewnątrz 10000 lumenów z słupem
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
50000h Życie SMD 486.5X151.2X88mm 50 Watt LED Street Light wodoodporna IP65 o dużej mocy
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Energooszczędne oświetlenie uliczne LED Aluminiowa obudowa
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Wodoodporna Anti Theft All In One Solar Street Light 30 W od zmierzchu do świtu 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Przeciwwybuchowe IP65 Zewnętrzne wodoodporne słoneczne światło uliczne 30W 50W 100W 150W 200W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 85-265 V. |
4500lm 20w 50w 120w Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED z możliwością ściemniania Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Światła uliczne LED |
|---|---|
| Podanie: | DROGA, teren zewnętrzny |
| Napięcie wejściowe (v): | AC 85-265V |
Inteligentna lampa uliczna LED ze stopu aluminium 100W Solar Street Light Outdoor High Lumen z baterią
| Nazwa produktu: | IP65 50w 100w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
30000h Life 200W Polikrystaliczne słoneczne światło uliczne o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

