Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Bateria LiFePO4 SMD 200W 150W High Power Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
IP65 Outdoor ABS High Power Solar Street Light 50w 100w 150w 250w
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 200W/300W/400W/500W |
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy ABS |
Zintegrowane sterowanie zdalnym zewnętrzne światło uliczne LED 300watt 400watt słoneczne światło uliczne All in One z dużą baterią
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej |
|---|---|
| Temperatura koloru: | Zimna biel 6500K |
| Materiał nadwozia lampy: | Stopy aluminium |
wszystko w jednej, słonecznej lampie ulicznej LED
| Light source: | LED |
|---|---|
| Item type: | Solar Street Lights |
| Working lifetime(hour): | 50000 |
Solarne światło uliczne o dużej mocy 170 lm / W RoHS przeciwwybuchowe
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Zasilane energią słoneczną 670 * 260 * 110 mm 150W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
RoHS Zewnętrzne słoneczne światło uliczne SMD 100W 12v Dc
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Przenośne lampy uliczne LED o dużej mocy i mocy 100 W zasilane energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
Zewnętrzna, wodoodporna, uniwersalna lampa uliczna LED o mocy 100 W i wysokiej mocy IP65
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zewnętrzna lampa uliczna LED Solar z baterią IP65 50w 1100w 50w 200w
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | rvice: Projektowanie oświetlenia i obwodów, automatyczny układ CAD |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265V |

