Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
3000k LED High Power Solar Street Light Fotowoltaiczny montowany na słupie 30 wat 60 wat 100 wat
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Stopień ochrony IP: | IP65 wodoodporny |
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednej słonecznej lampie ulicznej LED |
Długie oświetlenie 7500 lm Zintegrowane oświetlenie uliczne o mocy 50 W
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Energy Systems Solar Street Light 200W High Lumen z baterią litową
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
SMD2835 Oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną Wodoodporna, smukła obudowa 170lm / W 50000 godzin
| Sos Mocy: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Efektywność: | 170lm/w |
IP65 Wodoodporny pilot Led Street Light Outdoor z baterią litową
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Całkowite Aluminiowe mieszkania All in One Lampa uliczna zasilana energią słoneczną
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
Aluminiowa oddzielna zasilana energią słoneczną zewnętrzna lampa uliczna Led Street Light DC 300W 400W IP66
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| CCT (temperatura barwowa): | 3000K-6500K |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
Highway Public Road High Power Solar Street Light Split All In Two 30w 90w 6000k
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | DC 6V |
| Klasa IP: | IP65 |
6000k 100w 200w 300w 500w All In One Solar Street Light High Lumen IP66 Wodoodporny
| Nazwa produktu: | IP65 30w 60w 90w czujnik ruchu w jednym słonecznym świetle ulicznym LED |
|---|---|
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny 6V |
| Aplikacje: | oświetlenie ogrodowe, uliczne, podwórkowe, drogowe itp |
60W 90W 250W 15000lm Solarna lampa uliczna o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

