Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 262 produkty.
Mini Motif Halogen Inteligentna lampa uliczna LED zasilana energią słoneczną 40 W 170 lm / W
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (v): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |
170lm / w Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED 60W 90W 200W Zewnętrzny parking z wbudowaną baterią litowo-jonową
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
| Czas pracy (godzina): | 50000 |
Oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną 100 W Obudowa ABS SMD 2835 Układ LED 7000 lm Wszystko w jednym
| Moc: | 100 W |
|---|---|
| Źródło prądu: | energia słoneczna |
| Metoda kontroli: | Kontrola zwrotna |
Bateria LiFePO4 IP65 6500K 100w Solar Street Light
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Wysokowydajne, wodoodporne światło uliczne LED Ip65 200w
| Podanie: | DROGA |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa produktu: | KCD TRS05 SOLARNE ŚWIATŁO ULICZNE 50W 100W |
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Lampa uliczna z panelem słonecznym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Aluminiowe zewnętrzne światła LED
| Wattage: | 300W |
|---|---|
| Battery: | Lithium iron 20000 3.2V |
| Solar panel: | 6V 18W |
120w High Power LED Solar Street Light All In One 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4 20Ah Bateria
| Funkcja: | Przyjazny dla środowiska |
|---|---|
| Moc: | 30W/60W/90W/120W |
| Materiał korpusu: | Wysokiej jakości ABS |
CE Rust Proof 170 lm / W 30w Led Solar Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
OEM ODM Wodoodporne aluminiowe 60 watowe słoneczne światło uliczne
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |

