Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Integrowane światło uliczne słoneczne 100W Slim ABS Body Radar Sensor 30° Beam Angle
| Napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
Aluminiowa obudowa IP65 Wodoodporne 100-watowe światło słoneczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm / w): | 80 |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |
IP67 Super Brightness Solar Street Light 100W Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED z możliwością ładowania
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
100W Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED o wysokiej jasności 17000lm
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Napięcie wejściowe (V): | 6V |
Ip65 Commercial High Power Solar Street Light 100 watów z baterią litową o automatycznej kontroli intensywności
| Typ przedmiotu: | Solarne oświetlenie drogowe LED |
|---|---|
| Moc: | 100W/150/200W |
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |
60w indukcyjne oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną 6000 lumenów z panelem
| Nazwa produktu: | Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Moc: | 100W |
Obiektyw modułu 6500K 200W 130lm / W Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Ultra Thin 130lm / W Smd Led Street Light 50Watt
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zewnętrzne wodoodporne oświetlenie uliczne Ip66 200w 150w 100w 50w Oświetlenie uliczne LED 30W usprawniające projektowanie piękne światła
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Garden Led zasilane energią słoneczną zewnętrzne lampy przeciwpowodziowe 100 W IP65 z energią słoneczną
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | DC 6V |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |

