Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Wysokie lumenów zewnętrzne wodoodporne 100W 150W 200W wszystko w jednym słonecznym świetle
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
| Cri (ra>): | 80 |
Aluminiowe zewnętrzne światło drogowe 200W 300W IP66 SMD
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Ledowa lampa uliczna 80W 90W 150W 240W 250W 500W 800W 900W
| Nazwa produktu: | 100W światło uliczne |
|---|---|
| Przedmiot: | Światło uliczne LED |
| Typ: | Wodoodporna lampa uliczna LED IP65 o wysokiej lumenach |
KCD Energooszczędny sterownik zdalny 400w 500w IP65 wodoodporny zewnętrzny All In One światło słoneczne LED światło uliczne
| Kąt wiązki: | 90° |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | -20℃~+50℃ |
2024 Nowy energooszczędny zewnętrzny panel słoneczny światło uliczne All-in-one Led słoneczne światło uliczne światło uliczne zewnętrzne
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |
|---|---|
| Oprawa: | 170 lm/W |
| Żywotność LED: | 50000 godzin |
Wysokie światło zewnętrzne wodoodporne 100W 200W 300W Solar Flood Light 6500k CCT
| Rodzaj: | Zewnętrzne światło powodziowe |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Oświetlenie o wysokim prześwicie Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | DOPROWADZIŁO |
Stadium Garden Led Solar Lamp DC LED Solar Street Light Super Brightness CRI80 100W
| Kolor skóry: | Szary |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| Stopień wodoodporności IP: | IP65 |
100-watowe lampy solarne LED o dużej mocy z czujnikiem ruchu na zewnątrz od zmierzchu do świtu
| Moc LED: | 100W/200W/300W |
|---|---|
| Strumień świetlny LED: | 170lm/w |
| CCT: | 3000K-6000K |
Kort tenisowy Oświetlenie sportowe Led Flood Light Ip66 do parku
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Czas pracy (godzina): | 50000 |
| Materiał korpusu lampy: | Aluminium |

