Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Aluminium IP65 15W 30W 60W 100W 150W Zewnętrzne słoneczne światła przeciwpowodziowe
| Rodzaj: | Zewnętrzne oświetlenie LED powodzi |
|---|---|
| Chip LED: | SMD2835 |
| Materiał: | Aluminium + szkło hartowane |
Chiny Producent Światło drogowe Zintegrowane 60watt 120watt 180watt 240watt 300w LED Lampa uliczna słoneczna
| Panel słoneczny: | MONO panel słoneczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Droga |
| Gwarancja: | 3 lata |
Wodoodporny IP66 Zintegrowany 20W czujnik słoneczny o dużej mocy do jasnej fabryki dróg ogrodowych
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
KCD Solar Garden Light IP65 wodoodporny wysokiej jasności wysokiej światłości All In One Outdoor 60w 100w 400w Solar LED
| napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Wydajność świetlna: | 170lm/w |
| Materiał: | Obudowa ABS + soczewka PC |
Aluminium 200W 300W IP66 SMD Outdoor Pole Road Light Szeroki zakres ekspozycji marki chipów o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Krajobrazowe światła powodziowe ze stopu aluminium 20w 30W 40W RoHS Ip65
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 5 V / 6 V. |
Chłodna biel Cri85 Aluminium 200 Watt Solar Flood Light
| Klasa IP: | IP 65 wodoodporna |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
50 W - 300 W Wodaodporna Lampa przeciwpowodziowa LED Czujnik bezpieczeństwa Światło przeciwpowodziwe słoneczne Do ścian zewnętrznych
| Nazwa produktu: | zewnętrzne światło powodziowe z czujnikiem bezpieczeństwa słonecznego |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium+krzem monokrystaliczny |
| Panel słoneczny: | Krzem monokrystaliczny |
KCD Zewnętrzne światło reflektorów o wysokiej jasności Komercyjny światło IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Zładowalne
| Lekki typ: | dioda słoneczna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodziowe |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Certyfikat CE 200W IP65 Oświetlenie zewnętrzne Lampy uliczne obrotowe chipy marki o wysokiej lumenach na ulicę
| Podanie: | DROGA, Autostrada, na zewnątrz, podwórko, ogród |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

