Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 262 produkty.
Split Type High Power Solar Street Light Stop aluminium 1000 W zmierzchu do świtu
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o dużej mocy |
|---|---|
| Lampa LED: | 12V/12W wysokie lumenów |
| Bateria: | Bateria litowa 8AH LiFePO4 12,8 V |
KCD LED słoneczne światło uliczne kompletny zestaw słoneczne światło uliczne zewnętrzne liFePo4 bateria litowa pod panelem słonecznym
| Temperatura koloru: | 6500K |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Ocena IP: | IP65 |
KCD LED słoneczne światło uliczne kompletny zestaw słoneczne światło uliczne zewnętrzne liFePo4 bateria litowa pod panelem słonecznym
| Temperatura koloru: | 6500K |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| Ocena IP: | IP65 |
451,5 * 174,5 * 70 mm 170 lm / W 30 W Zasilane energią słoneczną oświetlenie uliczne LED oświetlenie uliczne zasilane energią słoneczną klasy komercyjnej
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Panel monokrystaliczny 17000 lm Oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną 100 W High Bright
| Czas pracy: | 50 000 godzin |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20℃ do +50℃ |
| Bateria: | Akumulator LiFePO 3,2 V/48 Ah |
Wysoki światłocienie Długi czas pracy na zewnątrz 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Battery
| Panel słoneczny: | 18V80W panel słoneczny ((krzemowy monokrystaliczny) |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | bateria litowa 12,8V 30AH |
| Specyficzna funkcja: | Automatyczne mijanie pyłu i czyszczenie śniegu |
Farma 6V Wejście 60W High Power Solar Street Light
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczna latarnia uliczna |
| Zasilacz: | Słoneczny |
Aluminiowa solarna lampa uliczna o wysokiej jasności 80 W 10000 lm
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Wysokiej jakości wodoodporna IP65 60W 100W All In One Solar Street Light
| Podanie: | Droga |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Zewnętrzny wodoodporny panel słoneczny Ip67 Led 4500lm 150w Flood Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220-240 V. |

