Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
DC 6V zintegrowane światło uliczne słoneczne 90w 15300 lumens Smd Beads 5V 12W słoneczne światło uliczne
| Napięcie wejściowe: | prąd stały 6 V |
|---|---|
| Watty: | 90 W |
| Wydajność świetlna: | 15300 lumenów |
Ekologiczna lampa uliczna LED All In One High Energy 200w 34000lm LiFePO4 Battery
| Efektywność: | 34000lm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Szczegóły pakowania: | Kolorowe pudełko / neutralne opakowanie / karton |
Światła uliczne LED o napędzie słonecznym podłączone do ściany/kuł, światło wyjściowe IP65 DC12V z kątem wiązki 120°
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
CRI80 All In One Solar LED Street Light Monokrystaliczny panel słoneczny 30 w 60 w 90 w 120 w
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny |
| Kolor: | Czarny |
Wodoodporne reflektory zasilane energią słoneczną 200 W 110 lm / W 6000K 50000hrs Żywotność
| Moc: | 200w |
|---|---|
| Świetlny: | 100-110 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 20000lm |
IK08 All In One Integrated Solar LED Street Light 170 lm / w 3 lata gwarancji
| Moc: | 300W/400W/500W |
|---|---|
| Typ przedmiotu: | PRÓBOWAĆ |
| Klasa IP: | IP65 |
Aluminium ABS 150lm / w Ra85 Zasilane energią słoneczną reflektory przeciwpowodziowe
| Klasa IP: | IP 65 wodoodporna |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
25 wat 40 wat 60 wat 100 wat Zasilane energią słoneczną reflektory Zintegrowana zewnętrzna lampa powodziowa
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło przeciwpowodziowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 6-8h |
Kraj pochodzenia światło uliczne słoneczne z aluminiową obudową
| Rodzaj pozycji: | słoneczne światła uliczne |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Słoneczna lampa uliczna Led |
| Współczynnik mocy: | PF>0,9 |
Wysokiej jakości oświetlenie uliczne słoneczne: opłacalne rozwiązanie oświetlenia zewnętrznego zasilane energią słoneczną.
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Rodzaj pozycji: | Słoneczne lampy uliczne |
| Czas pracy (godzinę): | 50000 |

