Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
All In One High Power Street Light 200w 300w 400w Zintegrowany system paneli słonecznych LiFePO4
| Nazwa produktu: | ABS wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Moc LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000 K ~ 3500 K (ciepły biały)/6000 K-6500 K (zimny biały) |
High Power Slim 7500lm 50W Solar Led Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Odlew aluminiowy 5000 lm 50w Solar Led Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Wykrywanie ruchu All In One Solar LED Street Light Square 60 wat 500 wat
| Nazwa produktu: | Projektuj wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| Czas ładowania: | 5-6 godzin |
Przemysłowe aluminiowe lampy uliczne LED Solar 60w 100w 500w z biegunem
| Nazwa produktu: | Słoneczne oświetlenie uliczne o mocy 100 W |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne LED |
| Materiał: | aluminium |
Bateria fotoelektryczna DC Światła uliczne na energię słoneczną AC85-265V Długi czas pracy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
EMC 30w 60w SMD3030 All In One Solar LED Street Light
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
Oświetlenie drogowe Zewnętrzne 150W Solar LED Street Lights 2700K-6500K
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |
Przeciwwybuchowa bateria litowa 34000 lm Oświetlenie uliczne z panelem słonecznym
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Układ Agi32, układ auto CAD, instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |
OEM ODM Ocynkowane Ip65 30W Solarne światło uliczne Cobrahead
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | AC85-265 V. |

