Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ solar power street lights with battery ] mecz 255 produkty.
Odlewana lampa uliczna LED 30W 50W 150W All In One Solar
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Aluminiowa obudowa All In One Solar Led Street Light SMD 2835 Koraliki na parking
| Źródło światła: | Diody SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| Materiał obudowy: | Wysokiej jakości aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo |
Pathway Outdoor Wodoodporne oświetlenie uliczne LED o mocy 170 lm / W zasilane energią słoneczną
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj: | Energooszczędne zewnętrzne oświetlenie uliczne Led |
| Klasa IP: | IP65 wodoodporny |
Zintegrowane oświetlenie uliczne LED o mocy 60 W IP65 w jednym
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
| CRI (Ra>): | 80 |
Garden Led Solar Powered Flood Light IP66 Bateria zdalnego sterowania 100W 200W 300W
| Typ światła: | Słoneczna dioda LED |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło powodzi |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
RGB Solar Powered Flood Lights Led 30w 60w 200w Sport Ground
| ILOŚĆ LED: | 36led |
|---|---|
| Czas pracy: | 10-12 godzin (tryb zmiany koloru) 8-10 godzin (stały jeden kolor mde) |
| Rodzaj: | Wielofunkcyjna dekoracja słoneczna |
Przedłużacz Zasilany energią słoneczną Flood Lights 200w Czujnik ruchu
| Nazwa produktu: | Zasilany energią słoneczną czujnik ruchu ogrodzenia Dom Ogród Led Solar Light |
|---|---|
| Czas pracy: | 8-10 godzin po pełnym naładowaniu |
| Czas ładowania: | 6 godzin |
Super jasne 200-watowe światła powodziowe zasilane energią słoneczną IP65
| Klasa IP: | IP65 |
|---|---|
| Kąt wiązki (°): | 90 * 130 |
| Źródło światła led: | BRIDGELUX |
Wysoka jasność All In One Solar LED Street Light Inteligentny system oświetlenia 100w 150w 200w
| Lumen (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 6000 K ~ 6500 K (można dostosować) |
| Akumulator LiFePO4: | 72AH 12,8V |
Czujnik ruchu All In One Lampa uliczna LED słoneczna 50W 100W 200W IP65 wodoodporna lampa krajobrazowa
| Panel słoneczny: | Typ mono 60W*18V |
|---|---|
| Akumulator: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Czas pracy: | 10-15 godzin dziennie, 5-7 deszczowych dni |

