DC 6V zintegrowane światło uliczne słoneczne 90w 15300 lumens Smd Beads 5V 12W słoneczne światło uliczne
Zintegrowane światło uliczne słoneczne 90w
,Smd Beads Integrated Solar Street Light
,15300 lumenów światło uliczne słoneczne
DC 6V Zintegrowane światło uliczne słoneczne 90w 15300lumens smd beads 5V/12W panel słoneczny 13letnia żywotność

Parametry techniczne
| Model nr. | TRS01 |
| Władza | 90 W |
| Materiały mieszkaniowe | Wysokiej jakości ABS |
| Wydajność światła | 170lm/W |
| Światło | 15300 lumenów |
| Panel słoneczny | 5V/12W Monokrystaliczne |
| Napięcie wejściowe | 6V prądu stałego |
| Rozmiar ciała ((mm) | 620*237*54 |
| Kolor obudowy | Czarne |
| Akumulator | 3.2V/15Ah LiFePO4 |
| Wydajność | Nie wodoodporność IP 65 |
| Całkowite światło | 10-12 godzin |
| Długość życia | 50000 godzin |
| CRI | > 80 |
| PF | > 0.90 |
| Gwarancja | 5 lat |
Informacje o produkcie
[Wysoka jakość światła słonecznego]Słoneczne lampy uliczne wykorzystują baterie fosforanu żelaza litowego o dużej pojemności i niskim osłabieniu, o stabilnym napięciu i dłuższej żywotności.Po wielokrotnych testach przeprowadzonych przez profesjonalny zespół, produkt jest wysokiej jakości, zanim zostanie wysłany.
[Ekstremalnie jasne]15300LM słoneczne lampy uliczne wodoodporne zewnętrzne zapewniają 2700-6500K białego światła dziennego i jest wyposażony w 90 sztuk super jasnych SMD LED.Kolczyki są ponad dwa razy większe niż zwykle i 3.2V/15Ah bateria ((żywotność do 50 000 godzin).
[Inteligentne sterowanie i brak rachunku za prąd]Strażowe lampy zasilane energią słoneczną bez rachunków za prąd.Akumulator litowy o dużej pojemności działa do 10 do 12 godzin po 4-6 godzinach pełnego ładowania w trybie czujnika ruchu, światła uliczne zasilane energią słoneczną wyposażone są w pilot zdalny do użycia na duże odległości.
[Łatwa instalacja i bezprzewodowa i łatwa instalacja]Światła uliczne zasilane energią słoneczną są wyposażone w zestaw akcesoriów do montażu na ścianie i słupie, nie wymagają żadnych okablowania, które można łatwo zainstalować na zewnątrz.Idealny na ścianę., słup, balkon i drogi, parking, garaż, ulica, dziedziniec, placówki itp.
W przypadku jakichkolwiek pytań na temat OUTDOOR słonecznego lampy LED słoneczne lampy uliczne,Proszę skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta..
Szczegóły produktu



Częste pytania
Mogę prosić o próbkę?
O: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane do oceny jakości.
Co z czasem realizacji?
A: Zwykle 5-7 dni dla zamówienia próbkowego, 30-40 dni dla zamówienia masowego.
P3: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
A: Zazwyczaj wysyłamy za pomocą DHL, UPS, Fedex. Zazwyczaj przybycie trwa 3-7 dni.
P4: Czy można drukować logo na produkcie oświetlenia LED?
O: Tak. Proszę wysłać nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.
P5: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.