90w Monokrystaliczna słoneczna lampa uliczna LiFePO4 Bateria 3.2V 15Ah Wysoki współczynnik konwersji
Słoneczna latarnia uliczna o mocy 90 W
,monokrystaliczna słoneczna latarnia uliczna
Wysokiej jakości akumulator LiFePO4 3.2V/15Ah wysoki współczynnik konwersji monokrystaliczny panel słoneczny 90w słoneczne oświetlenie uliczne

Informacja dotycząca przedmiotu
[Ultra jasne światła słonecznego ruchu na zewnątrz] Zewnętrzne światła słoneczne LED o mocy 90 W są wyposażone w 90 sztuk super jaśniejszych koralików LED;Super moc wyjściowa przekracza inne światła słoneczne, jasność tego światła osiąga 15300 lm;lampy słoneczne są wyposażone w akumulator 3,2 V / 15ah, żywotność wynosi ponad 50000 + godzin, ładowanie zajmuje 4 ~ 6 godzin w ciągu dnia;w nocy, 6-12 godzin czasu pracy w trybie indukcyjnym, 4 godziny czasu pracy w trybie stałego światła, zapewnij bezpieczną drogę do domu.
[Łatwy w instalacji, 0 rachunków za prąd] Pakiet jest dostarczany z zestawem śrub i podstawą, nie trzeba instalować żadnych kłopotliwych przewodów i akcesoriów, wystarczy przykręcić podstawę do ściany z dowolnego materiału, a następnie zainstalować światło słoneczne;idealna słoneczna lampa oświetleniowa zewnętrzna do oświetlenia podwórka, światła garażowego, światła ogrodowego, światła parkingowego, światła wyjściowego, światła wejściowego, światła podjazdu, światła patio, światła przedpokoju itp.
[IP65 Wodoodporny i odporny na każdą pogodę] Zewnętrzne lampy słoneczne KCD o dużej mocy mają nową obudowę z tworzywa ABS, panel słoneczny i obudowa są idealnie dopasowane, woda deszczowa wpłynie do wewnętrznego rowka wodnego obudowy wzdłuż panelu słonecznego i popłynie przez mały otwór na dole, osiągając poziom wodoodporności IP65;słoneczne światło zewnętrzne może pracować normalnie w temperaturze -20 ~ 50 stopni Celsjusza, specjalnie zaprojektowane, aby wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe odporne na deszcz i śnieg, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę Twojego domu.
[60 miesięcy gwarancji marki] Zewnętrzne lampy solarne LED KCD zapewniają 60-miesięczną bezpłatną usługę gwarancyjną, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami, odpowiemy i rozwiążemy twoje problemy w ciągu 24 godzin, zapewnimy 100% satysfakcjonującą obsługę posprzedażną !
Szczegóły Produktu



Parametry
| Model nr. | TRS01 |
| Moc | 90 W |
| Materiał obudowy | Wysokiej jakości ABS |
| Lumen | 15300LM |
| Panel słoneczny | Monokrystaliczny 5V/12W |
| Rozmiar ciała (mm) | 620*237*53,6 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Bateria | LiFePO4 3,2 V/15 Ah |
| Wydajność | Wodoodporność IP65 |
| Pełny jasny czas | 10-12 godzin |
| Długość życia | 50 000 godzin |
| CRI | >80 |
| PF | >0,90 |
| Gwarancja | 5 lat |
Często zadawane pytania
Q1.Czy mogę zamówić próbkę do przetestowania?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane w celu oceny jakości.Dopuszczalne są również próbki mieszane.
Q2.A co z czasem realizacji?
Odp .: Zwykle 5-7 dni na zamówienie próbki, 30-40 dni na zamówienie masowe.
Q3.W jaki sposób wysyłacie towary i jak długo to trwa?
Odp.: zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, Fedex.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-7 dni.Zamówienie zbiorcze zwykle wysyłane statkiem.
Q4.Czy można drukować logo na produkcie z oświetleniem LED?
O: Tak.Prześlij nam logo lub informacje, które chcesz wydrukować na lampie.Dostępny jest druk jedwabny lub druk laserowy.
P5: Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 3-5 lat gwarancji na nasze produkty.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.