Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
AC85-265V wodoodporny IP65 dla placów zabaw 10w 30w 50w 80w 120w 250w 400w 500w Slim Led Floodlight 12V
| Serwis rozwiązań oświetleniowych: | Projekt oświetlenia i obwodów elektrycznych |
|---|---|
| Skuteczność świetlna (lm/w): | 80 |
| napięcie wejściowe (v): | AC220-240V |
Aluminium 200W 300W IP66 SMD Outdoor Pole Road Light Szeroki zakres ekspozycji marki chipów o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | DC 12V |
Wodoszczelne zewnętrzne reflektory LED
| Warranty: | 3 years |
|---|---|
| Working temperature(℃): | -20 - 50 |
| Application: | Outdoor |
120 stopniowe światło światła zewnętrznego z wodoodporną konstrukcją
| Źródło światła: | LED |
|---|---|
| Wskaźnik oddawania barw (Ra): | 80 |
| Użycie: | Kemping Rybołówstwo Wyloty w nagłych wypadkach |
100W Led Lampa do pracy naładowana DC 6V Wejście Długi czas pracy Dobre osłonięcie
| Kolor: | Czarne |
|---|---|
| Materiał korpusu: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Watty: | 30W/50W/100W |
IP67 Wodoodporne aluminiowe zintegrowane oświetlenie uliczne o mocy 200 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Ip65 Zewnętrzne zintegrowane słoneczne światło uliczne z energią słoneczną 200 W.
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
Hurtownia manufaturer o wysokim prześwicie w jednym zewnętrznym świetle ulicznym zasilanym energią słoneczną
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |
60W 90W 250W 15000lm Solarna lampa uliczna o dużej mocy
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 12V |

